حجت الاسلام واقعی :مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان به صورت مجازی برگزار شد
بیست و پنجمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی به صورت مجازی و در رشته های قرائت به روش تحقیق و ترتیل، حفظ قرآن، اذان و دعاخوانی برگزار شد

مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی استان گفت: در این مسابقه 45 نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان شرکت نمودند که افراد برتر برای مسابقات کشور ی به سازمان مرکزی معرفی می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین حسین واقعی گفت : با توجه به شیوه نامه های بهداشتی ، بیشتر فعالیت های فرهنگی و مذهبی در فضای مجازی برگزار می شود از جمله یکسری مسابقات، جلسات و... به مناسبت ایام محرم الحرام برگزار گردید و در حال برگزاری است. مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی بیرجند یادآور شد به مناسبت ماه محرم زیارت عاشورا هر روز در کنار مزار شهدای دانشگاه و مسجد برگزار می گردد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ زمان : ۱۱:۲۵ كاربر : pr بازديد : ۷۹

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

۸ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۶ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۳
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۴
اذان ظهر ۱۱ : ۲۴
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۴
اذان مغرب ۱۷ : ۴۲
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر