مراسم عزاداری دهه سوم محرم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین وحدانی نیا برگزار می شود

مراسم عزاداری دهه سوم ماه محرم به صورت مجازی برگزار می شود سید امیر حسین رحیمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند گفت : به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و با سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین وحدانی نیا معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان و مسئول کانون بسیج حقوقدانان شهرستان بیرجند با نوای مداح اهل بیت: امیرحسین معظمی فر برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند افزود : زمان: از شنبه 22 شهریور ماه به مدت 5 شب می باشد وی گفت : شروع مراسم پس از نماز مغرب و عشاء و محل برگزاری مسجد امام موسی کاظم(ع) دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با رعایت پروتکل های اعلامی وزارت بهداشت و فاصله گذاری اجتماعی خواهد بود مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند تاکید کرد که پخش زنده این مراسم نیز از طریق لینک کلاس مجازی http://vc.iaubir.ac.ir/basij همراه با برگزاری مسابقه و اهدا جوایز خواهد بود .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ زمان : ۱۲:۳۹ كاربر : pr بازديد : ۱۴۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ زمان ويرايش : ۰۸:۲۴ كاربر : Admin

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر