نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اکرم(ص) را محکوم کرد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی به نقل از اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) بیانیه ای صادر کرد.
متن بیانیه به شرح زیر است:

إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ یَهْدِی لِلَّتِی هِیَ أَقْوَمُ وَیُبَشِّرُ الْمُؤْمِنِینَ الَّذِینَ یَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا کَبِیرًا اقدام خباثت آلود عوامل منسوب به کشورهای فرانسه و سوئد به پیامبر رحمت(ص) که اطاعتش هم تراز با خداوند شمرده شده ﴿ ...أَطِیعُوا اللهَ وَأَطِیعُوا الرَّسُولَ... ﴾ و قرآن کریم که هیچ باطلی در آن راه ندارد ﴿ لَا یَأْتِیهِ الْبَاطِلُ مِنْ بَیْنِ یَدَیْهِ وَلَا مِنْ خَلْفِهِ...﴾ قلب مسلمانان جهان را جریحه دار کرد. پشت صحنه این اقدام اسلام ستیزانه، رژیم صهیونیستی است که منطق و استدلال درست درباره بافته های خودش برای ارائه به جهانیان ندارد. این راه و روش تکراری که به لطف و فضل الهی نه تنها باعث ضربه زدن به مقدسات نشده بلکه روز به روز به عظمت این کتاب آسمانی و رسول الهی افزوده است. "یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ" (آیه 32 سوره توبه) برای جلوگیری از تکرار چنین اقدامات توهین آمیزی از دستگاه دیپلماسی انتظار می رود این مسئله را به صورت حقوقی در مجامع بین المللی پیگیری کند. نهادها و دستگاه های فرهنگی نیز باید با ترویج فعالیت های قرآنی و گذاشتن این معارف متعالی در معرض افکار عمومی جهانی هر چه بیشتر در جهت شناساندن ابعاد مختلف این کتاب مقدس و فرهنگ ناب آن کوشا باشند. اگر مردم دنیا محتوای این کتاب مبارک را بشناسند بی شک شیفته معارف والای آن شده و جایی برای چنین اقدامات توهین آمیزی باقی نمی ماند. نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مانند همه مسلمانان جهان این حرکت گستاخانه را محکوم می نماید.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند اهانت به ساحت نورانی پیامبر اکرم‌ صلی الله و علیه و آله و سلم توسط نشریه فرانسوی را بیانگر درماندگی جبهه استکبار در برابر موج گسترده اسلام گرایی در جهان و نشاندهنده عمق کینه توزی دشمنان اسلام دانست و ضمن محکوم نموده این حرکت سخیف و خباثت بار گفت :دنیای کفر و شرک در چند دهه اخیر با ابزار و شیوه‌های مختلف در تقابل با گسترش اسلام تبلیغات اسلام‌ستیزانه و طولانی مدتی را اجرا کرده است، و این اهانت نشریه فرانسوی به چهره تابناک پیامبر بزرگ مهربانی و رحمت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله و علیه و آله و سلم نیز در همین راستا می باشد و این گونه اقدامات خصمانه راه به جایی نمی برد وموجب بی آبرویی ایادی استکبار و دنیای کفر و شرک می شود .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ زمان : ۰۹:۴۷ كاربر : pr بازديد : ۱۰۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ زمان ويرايش : ۱۱:۵۹ كاربر : pr

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

۶ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۷
اذان مغرب ۱۷ : ۴۴
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۵
انتخاب شهر