دکتر ایمان صفایی :تسهیل شرایط دفاع از رساله دانشجویان دکتری ۹۵
مدیر پژوهش و فناوری خبر داد: تسهیل شرط دفاع و تسویه حساب دانشجویان دکتری 95 و قبل از آن

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر ایمان صفایی گفت :کلیه دانشجویان دکتری تخصصی ورودی های 1395 و قبل از آن می توانند تنها تا تاریخ 15/8/99 با جابجایی تعهدات موظفی مقالات مربوط به دفاع و تسویه حساب، نسبت به دفاع رساله اقدام نمایند. بدین ترتیب تمامی دانشجویان دکتری رشته های علوم پایه، فنی مهندسی و کشاورزی می توانند با ارائه پذیرش یا چاپ یک مقاله علمی پژوهشی نسبت به دفاع از رساله خود اقدام نمایند. دکتر صفایی گفت: دانشجویانی که از تاریخ دفاع رساله دکتری تخصصی آنها تا تاریخ درج این خبر مدت یکسال گذشته باشد ولی موفق به اخذ پذیرش یا چاپ مقاله تسویه حساب (مقاله موظفی دوم) نشده باشند، می توانند نسبت به تسویه حساب اقدام نمایند. بدیهی است این دانشجویان اگر در موقع دفاع پذیرش مقاله ارائه نموده باشند، در زمان تسویه حساب باید مقاله مذکور چاپ شده باشد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ زمان : ۱۱:۵۶ كاربر : pr بازديد : ۶۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ زمان ويرايش : ۱۱:۵۶ كاربر : pr

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر