توضیحات معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه پیرامون جشنواره حماسه تا حماسه
جشنواره سراسری از حماسه تا حماسه با هدف تقویت نهادهای اثرگذار اجتماعی، جریان سازی فرهنگی برگزار می شود
دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت:

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی جشنواره سراسری از «از حماسه تا حماسه» ویژه خانواده دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان، اساتید و کارکنان، را با هدف تقویت نهادهای اثرگذار اجتماعی، جریان سازی فرهنگی، تولید محتوا، شناسایی، حمایت و پرورش استعدادهای برتر در فضای مجازی را برگزار می نماید. دکتر ماندگار گفت: باز روایت حماسه های چهل سال بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی/ تجلیل از مقام شامخ شهید والا مقام سردار حاج قاسم سلیمانی و روشن نگه داشتن چراغ مکتب ایشان/ الهام بخشی، آرمان خواهی، نخبه پروری علمی و فرهنگی و تجلی بخش الگوی سبک زندگی اسلامی و ایرانی بر مبنای سند دانشگاه آزاد اسلامی/ شناسایی و معرفی استعدادهای ناب و خلاق دانشجویی در فضای مجازی/ افزایش روحیه نشاط، امید و پویایی در دانشگاه/ آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در سطح دانشگاه و ایفای نقش هدایت گری جامعه نخبگان برای جامعه اسلامی/ تولید محتوای غنی فرهنگی و دانشجویی به منظور نقش آفرینی در فضای پر مخاطب مجازی از اهداف این جشنواره است. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: حماسه دفاع مقدس 31 شهریور، اربعین حسینی 17 مهر، حماسه 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی، حماسه 16 آذر روز دانشجو، حماسه 9 دی برائت از فتنه، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و حماسه 22 بهمن ماه پیروزی انقلاب اسلامی از موضوعات محوری این جشنواره است دکتر ماندگار در خصوص زمان و نحوه برگزاری این جشنواره گفت: دانشجویان، اساتید و کارمندان فعال در فضای مجازی در ابتدا نشانی سایت، کانال و صفحه فعال خود در فضای مجازی را به نحوی که واحد دانشگاهی اعلام می کند ثبت نمایند. این مقام مسؤول گفت: از زمان ثبت، شرط شرکت در جشنواره، انتشار حداقل پنج پست از آغاز مناسبت تا مناسبت بعدی (اعم از یادداشت، پادکست، کلیپ و...) در مورد موضوعات محوری جشنواره است. معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در خصوص مقررات ارسال آثار جشنواره نیز گفت: علاقه مندان برای شرکت در جشنواره می بایست آثار مجازی خود را در شبکه های اجتماعی که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیت هستند (مانند بله، ایتا، سروش، واتس اپ و یا اینستاگرام و...) منتشر کنند. همچنین در پست اینستاگرامی تولید شده و یا در کانال های مربوطه باید از هشتگ های «#از_حماسه_تا_حماسه» «#دانشگاه_آزاد_اسلامی» استفاده گردد. همچنین در ارتباط با هر موضوع جشنواره هشتگ متناسب نیز درج گردد. (مانند #از_حماسه_تا_حماسه #سردار_حاج_قاسم_سلیمانی #دانشگاه_آزاد_اسلامی). در وب سایت های تولید محتوا و وبلاگ ها نیز از tag های مربوطه برای سهولت جستجو استفاده شود. و شرکت کنندگان باید صفحه اینستاگرامی @hamasefarhangi را نیز زیر پست هایشان الصاق (tag) کنند. دکتر ماندگار در خصوص داوری و انتخاب آثار برگزیده افزود: داوری جشنواره در 3 سطح واحد / مرکز، استان و کشوری انجام می شود. و آثاری مورد داوری قرار می گیرند که مفاد ماده 8 این دستورالعمل را رعایت کرده باشند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ زمان : ۱۲:۱۶ كاربر : pr بازديد : ۵۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ زمان ويرايش : ۱۲:۱۹ كاربر : pr

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر