دکترهاشمی در پیامی انتصاب جناب آقای ملانوری استاندار جدید خراسان جنوبی را تبریک گفت
دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی انتصاب جناب آقای مهندس ملانوری استاندار جدید خراسان جنوبی را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی متن پیام تبریک دکتر هاشمی بدین شرح است :

برادر ارجمند جناب آقای حمید ملانوری شمسی

استاندار محترم و معزز خراسان جنوبی

باسلام و احترام فراوان و گرامیداشت اعیاد بزرگ میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) انتصاب شایسته حضرتعالی را که از مدیران لایق و متعهد کشور عزیزمان می باشید به سمت استاندار خراسان جنوبی صمیمانه تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون جنابعالی را از خداوند تبارک و تعالی مسالت دارم، امید است گنجینه تجارب ارزنده جنابعالی و تعامل سازنده مسئولین محترم استان، بستر خدمت رسانی شایسته و گسترده‌ درهمه زمینه ها به مردم متدین وولایت مدار این خطه را فراهم آورد.

دکتر سید حسن هاشمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی

دکتر هاشمی همچنین در پیام دیگری از تلاشها و مجاهدتهای ارزشمند جناب آقای مهندس معتمدیان در دوره تصدی استانداری خراسان جنوبی تشکر و قدردانی نمود و انتصاب ایشان به سمت استاندار خراسان رضوی را تبریک گفت .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ زمان : ۰۹:۴۱ كاربر : pr بازديد : ۵۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ زمان ويرايش : ۰۹:۴۳ كاربر : pr

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر