مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: رزمایش خودحفاظتی درواحد بیرجند برگزار شد
مهندس علی ذوقی مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: رزمایش خودحفاظتی به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد

مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت: به مناسبت هفته پدافند غیر عامل اداره کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان و با همکاری حراست کل دانشگاه آزاد اسلامی، بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و حوزه بسیج استان اقدام به برگزاری رزمایش خودحفاظتی نمود. این مقام مسؤول ضمن قدردانی از تلاش و همکاری ویژه مهندس جواد علیزاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه در جریان برگزاری این رزمایش گفت: در این رزمایش که با رمز مقدس یا رسول الله شروع شد تمام صحنه های درگیری دشمن فرض بازسازی شد و تیم واکنش سریع اقدام به دستگیری دشمن فرضی نمود. مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به تاکیدات و توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت و اهمیت پدافند غیر عامل گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب تاکید می فرمایند برای دفاع خوب هم معرفت خوب لازم است علی ذوقی در ادامه با اشاره به فرازی از سخنان رهبر فرزانه انقلاب که می فرمایند «پدافند غیرعامل مثل مصونیت سازی بدن انسان است. از درون ما را مصون می‌کند. معنایش این است که ولو دشمن تهاجمی هم بکند و زحمتی هم بکشد و ضرب و زوری هم بزند، اثری نخواهد کرد.» گفت : مطابق منویات مقام عظمای ولایت وظیفه همه ی ما این است که کشور را مستحکم و غیر قابل نفوذ و غیر قابل تاثیر از سوی دشمن نگاه داریم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ زمان : ۱۶:۲۲ كاربر : pr بازديد : ۸۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ زمان ويرايش : ۱۶:۲۸ كاربر : pr

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر