دکتر عزیزی:امروزآخرین مهلت نقل و انتقال +زمان شروع کلاسهای نو دانشجویان +نحوه انتخاب واحد
دکتر عزیزی: نیمسال تحصیلی جاری تا ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت و انتخاب واحد گروهی دانشجویان جدید که توسط واحدهای دانشگاهی انجام می‌شود، تا سقف مجاز خواهد بود. وی افزود: پس از تکمیل ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان، کارت های دانشجویی صادر شده و حداکثر تا سه هفته آینده ازطریق امور دانشجویان واحد در اختیار این عزیزان قرار می گیرد. دکتر عزیزی همچنین آخرین مهلت درخواست نقل و انتقال دانشجویان را 24 آبان اعلام کرد و گفت متقاضیان باید با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در شیوه نامه نقل و انتقال دانشجویان، در خواست خود را در سامانه منادا monada.iau.ir ثبت کنند.

دکتر علیرضا عزیزی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه ضمن خیر مقدم و آرزوی توفیق برای نو دانشجویان گفت : انتخاب واحد دانشجویان جدید به صورت گروهی و پس از اخذ شماره دانشجویی و پرداخت شهریه ثابت ،توسط واحد دانشگاهی انجام می شود. دکتر عزیزی با بیان این که دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که در ترم جاری در این دانشگاه ثبت‌نام کرده‌اند، دانشجوی نیمسال اول محسوب می‌شوند افزود به گونه ای برنامه ریزی شده که این دانشجویان بر اساس تقویم آموزشی طراحی‌ شده ۱۶ جلسه کامل خود را در این ترم خواهند گذراند این مقام مسئول گفت : نیمسال سال اول تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بزودی شروع خواهد شد و پس از احراز هویت و پرداخت شهریه برای این دانشجویان گرامی توسط دانشگاه انتخاب واحد می شود و پس از آن لیست دروس اخذ شده از سامانه آموزشیار به سامانه کلاس‌های مجازی دانشگاه ارسال می شود. وشروع کلاس ها از طریق پیامک به اطلاع دانشجویان خواهد رسید دکتر عزیزی گفت :نیمسال تحصیلی جاری تا ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت و انتخاب واحد گروهی دانشجویان جدید که توسط واحدهای دانشگاهی انجام می‌شود، تا سقف مجاز خواهد بود. وی افزود: پس از تکمیل ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان، کارت های دانشجویی صادر شده و حداکثر تا سه هفته آینده ازطریق امور دانشجویان واحد در اختیار این عزیزان قرار می گیرد. دکتر عزیزی همچنین آخرین مهلت درخواست نقل و انتقال دانشجویان را 24 آبان اعلام کرد و گفت متقاضیان باید با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در شیوه نامه نقل و انتقال دانشجویان، در خواست خود را در سامانه منادا monada.iau.ir ثبت کنند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و استان

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ زمان : ۰۰:۰۰ كاربر : pr بازديد : ۱۸۹

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر