دکتر ماندگار:۲۴ آبان آخرین مهلت اقدام برای نقل و انتقال دانشجویان جدیداست
دکتر ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه : 24 آبان آخرین مهلت اقدام برای نقل و انتقال دانشجویان جدید الورود است

دکتر ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استاندر این خصوص گفت : - زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی از بدو پذیرش در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399، تا روز شنبه 99/08/24 تمدید گردید. (زمان نقل و انتقال نیمسال دوم متعاقبا اطلاع رسانی می گردد .) - با اطلاع کامل از مفاد شیوه نامه و متناسب با شرایط خود، ماده درخواستی را انتخاب نمایید. (تغییر نوع درخواست در زمان مقرر ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی در سامانه منادا، حداکثرتا 24 ساعت پس از ثبت درخواست، بدون پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان پذیر خواهد بود و پس از آن با پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان ثبت مجدد درخواست وجود خواهد داشت.) - آخرین وضعیت درخواست های مواد ثبت شده بر اساس مفاد شیوه نامه نقل و انتقال دانشجویی به صورت آنلاین در سامانه قابل مشاهده خواهد بود. دکتر ماندگار از دانشجویان خواست : - از نهایی شدن درخواست خود اطمینان حاصل نمایید. - از سپردن ثبت درخواست به افراد دیگر خودداری نمایید.

این مقام مسئول تاکید کرد : پس از اتمام زمان ثبت درخواست نقل و انتقال، امکان ویرایش تبصره و ضابطه انتخابی وجود ندارد. لذا قبل از انتخاب ضابطه مورد نظر شرایط موجود در شیوه نامه را به دقت مطالعه نمایید. دکتر ماندگار افزود :صحت کلیه مدارک و مستندات بر عهده دانشجو می باشد و در صورت عدم صحت مدارک ارایه شده در هر مرحله از فرایند رسیدگی کان لم یکن تلقی خواهد شد. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گفت : کلیه دانشجویان متقاضی، می بایست دارای شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه باشند. دکتر ماندگار افزود دریافت شیوه نامه و اقدام از طریق سایت منادا امکان پذیر است . https://monada.iau.ir

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ زمان : ۱۰:۰۸ كاربر : pr بازديد : ۷۴

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر