دکتر ماندگار:برگزاری رویداد آنلاین حل مسئله با موضوع ورزش، تندرستی و فناوری
دکتر ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی :برگزاری رویداد آنلاین حل مسئله با موضوع ورزش، تندرستی و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی

رویداد آنلاین حل مسئله با موضوع ورزش، تندرستی و فناوری با همکاری پارک علم و فناوری و مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ، دکتر علی ماندگار گفت :مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی و پارک علم و فناوری دانشگاه در نظر دارند با همکاری برخی از مراکز علمی و ورزشی، رویداد آنلاین را با موضوع ساخت و حمایت از اپلیکیشن‌های ورزشی برگزار کنند. دکتر ماندگار افزود :این رویداد با عنوان «رویداد آنلاین حل مساله با موضوع ورزش، تندرستی و فناوری» از ۲۵ مهرماه تا ۱۵ آذرماه ۱۳۹۹ با هدف طراحی اپلیکیشن برای شناسایی و ارزیابی حرکات ورزشی برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند طرح‌های خود را در قالب فیلم و عکس از نمونه اولیه و پروتوتایپ تا ۱۰ آذرماه ارسال کنند. این مقام مسئول گفت :به اپلیکیشن برتر در هر موضوع جایزه ویژه اهدا خواهد شد و طرح‌های برتر از حمایت‌های مالی و معنوی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و فرصت مشارکت و عقد قرارداد با مرکز ورزش دانشگاه آزاد اسلامی برخوردار خواهند شد. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس Park.iau.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ زمان : ۱۴:۰۵ كاربر : pr بازديد : ۸۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ زمان ويرايش : ۱۴:۰۷ كاربر : pr

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر