طرح اندیشه تمدن‌ساز در دانشگاه‌ آزاد اسلامی خراسان جنوبی به صورت مجازی آغاز شد

طرح اندیشه تمدن‌ساز در دانشگاه‌ آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور مجازی حجت الاسلام شریفی دوست، استادان ومسئولان دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آغاز شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی افتتاحیه طرح اندیشه تمدن‌ساز در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حمزه شریفی دوست مدیر گروه اساتید معارف دانشگاه آزاد اسلامی ومسئول طرح اندیشه تمدن‌ساز به صورت مجازی برگزار شد.

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت : بنده ضمن قدردانی ازمسئولان سازمان مرکزی دانشگاه که الحق و الانصاف در این سالهای اخیر تلاشهای بسیار ارزشمندی انجام داده اند برگزاری این طرح رافرصت و بستر ارزشمندی برای رشد و اعتلای علمی و معرفتی اساتید و دانشگاهیان می دانم . این مقام مسئول گفت :قطعا این رخداد مبارک با محتوای فاخر و اهداف متعالی که داردآثار و برکات زیاد علمی فرهنگی و معنوی برای دانشگاه ها خواهد داشت .

حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه طرح اندیشه تمدن‌ساز دانشگاه‌ آزاد اسلامی دارای اهداف زیادی است و در حقیقت این طرح در بستر و موضوعات مختلفی برگزار می شود گفت :مربیان، مدیران و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در قالب چندین گروه در این طرح معرفتی مشارکت خواهند داشت . حجت الاسلام والمسلمین حمزه شریفی دوست مدیراین طرح نیز با اشاره به اینکه طرح اندیشه تمدن ساز بر اساس مطالب کتاب طرح اندیشه کلی اسلامی در قرآن کریم با دیدگاه‌های تمدن ساز مقام معظم رهبری کار خود را آغاز کرده و هر هفته یک جلسه در بستر فضای مجازی در گروه های مربوطه به بحث و تحلیل گذاشته می شود از تلاش وپیگیری دکتر هاشمی و حجت الاسلام حاجی زاده و استادان شرکت کننده تشکر و قدردانی کرد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ زمان : ۱۱:۱۱ كاربر : pr بازديد : ۱۲۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ زمان ويرايش : ۱۶:۲۴ كاربر : pr

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر