دکترعزیزی اعلام کرد:تعویق امتحان جامع دانشجویان دکتری+تقویم جدیدآموزشی

دکترعزیزی اعلام کرد:تعویق امتحان جامع دانشجویان دکتری+تقویم جدیدآموزشی

دکتر علیرضا عزیزی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی درگفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه ضمن تسلیت شهادت دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده گفت : با توجه به شرایط کرونایی و تعطیلات آن ، امتحان جامع دانشجویان دکتری که قرار بود 26 آذرماه برگزار شود به تعویق افتاد. دکتر علیرضا عزیزی افزود : بر اساس اطلاعات واصله این آزمون در نیمه دوم دیماه برگزار خواهد شد و تاریخ دقیق و شیوه برگزاری آزمون متعاقباً به اطلاع دانشجويان متقاضي شرکت در آزمون جامع خواهد رسید.

این مقام مسئول همچنین گفت : با صدور دستورالعملی از سوی سازمان مرکزی دانشگاه تقویم جدید آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده است . وی افزود : معاونان علوم پزشکی، علوم، مهندسی و کشاورزی و علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل « تقویم جدید آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 جهت دانشجویان رشته‌های غیرپزشکی و گروه علوم پزشکی» را ابلاغ کردند. دکتر علیرضا عزیزی گفت: براساس این دستورالعمل، باید با برنامه ریزی دقیق و اطلاع رسانی به موقع به اعضای هیأت علمی و دانشجویان ترتیبی اتخاذ شود تا تشکیل کلاسهای درسی در زمان های پیش بینی شده صورت پذیرد. در این دستورالعمل تأکید شده است: با عنایت به بازه زمانی شروع و پایان کلاسها در نیمسال اول برای ورودی های قبل از 99، تعداد جلسات کلاسها برای دانشجویان رشته های غیرپزشکی 16 هفته (جلسه) و برای دانشجویان گروه علوم پزشکی و دامپزشکی 17 هفته (جلسه) برگزار شود. دکتر علیرضا عزیزی تاکید کرد با توجه به تأخیر در شروع کلاسهای درسی دانشجویان ورودی جدید در نیمسال اول سال تحصیلی 1399 -1400 ، واحدها/مراکز دانشگاهی موظف به تشکیل کلاسها به منظور تکمیل تعداد جلسات (16 هفته و 17 هفته) تا قبل از امتحانات هستند. درخصوص کلاسهای مشترک ورودی های قبل 99 یا پذیرفته شدگان جدید در نیمسال اول، تقویم آموزشی (پایان کلاس و امتحانات) ورودی 99 ملاک عمل قرار گیرد و براساس آن برنامه ریزی و اقدام شود.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ زمان : ۱۴:۵۱ كاربر : pr بازديد : ۲۲۶

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر