مهندس علیزاده:شهادت دکتر فخری زاده بیانگر اوج کینه توزی دشمنان کشور عزیزمان است

مهندس جواد علیزاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:شهادت دانشمند فرهیخته دکتر فخری زاده عزم هم‌رزمان و جوانان برومند این سرزمین را بیش از پیش در راه دستیابی بیشتربه توسعه و پیشرفت در علم و فناوری مصمم خواهد ساخت.

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دست جنایتکار صهیونیسم جهانی بار دیگر درجنایتی ددمنشانه بر ملا شد گفت :قطعا این حرکت ناجوانمردانه و مذبوحانه بیانگر عمق خباثت و کینه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و با هدف ضربه زدن به حرکت و جهاد علمی کشور اسلامیمان طراحی شده بود و ماهیت پلید وجنایتکار آنان را باردیگر برملا ساخت . مهندس علیزاده افزود : این گونه اقدامات جنایتکارانه ناشی از عجز و ناتوانی دشمنان در برابر حرکت علمی و افتخارات و توانمندی­‌های ملت بزرگ ایران است ونه تنها خللی در استواری مردم و کشور ایران در راه مقاومت در برابر بدخواهان و کینه‌توزان ایجاد نخواهد کرد بلکه ملت غیور ما را بیش از پیش در راه دستیابی بیشتر به توسعه و پیشرفت در علم و فناوری مصمم خواهد ساخت. فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به فرازی از بیانات رهبر معظم انقلاب که فرمودند: شهادت این دانشمندان برجسته در راه آرمان‌های بلند و الهی، به کشور، انقلاب اسلامی، ملت ایران و محیط علمی آبرو بخشید و آنان با این شهادت، به بالاترین رتبه از ارزش‌های معنوی دست یافتند.افزود: این گونه اقدامات پلید و خصمانه دشمنان پست فطرت کوچکترین خللی در پیمودن راه پر افتخار سرافرازی ایران وارد نخواهد ساخت اما گرفتن انتقام این جنایت ضرورت دارد .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ زمان : ۲۲:۰۹ كاربر : pr بازديد : ۱۸۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ زمان ويرايش : ۲۲:۱۴ كاربر : pr

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر