پیام دکتر هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان به مناسبت روز دانشجو
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند متن پیام دکتر سید حسن هاشمی بدین شرح است:

با حمد و سپاس به درگاه خداوند قادر متعال و با درود و دعای خیر فرا رسیدن روز دانشجو را به دانشجویان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تبریک عرض می نمایم. دانشجویان عزیزپشتوانه ی رشد و بالندگی کشورمان هستند و حضور موثر آنان در عرصه‌های گوناگون اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی تضمین کننده آینده روشن میهن عزیزمان است و روز دانشجو در حقیقت فرصتی برای ارج گذاری به این قشر فرهیخته ویادآوررشادت وآزادی خواهی دانشجویانی است که در راه مقابله بااستکبار و خفقان رژیم طاغوت، با خون خود نقطه عطفی در راه استقلال خواهی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ما رقم زدند. امسال روز دانشجو و یاد و خاطره شهدای گرانقدر دانشجو (شهیدان قندچی، بزرگ نیا و شریعت رضوی)را در حالی گرامی می داریم که کشور عزیزمان سوگوار شهادت دانشمندی فرهیخته شهید حاج محسن فخری زاده است مردی که با همت بلند و ایمان و اخلاص موجب عزت و اعتلای علمی کشور عزیزمان شد. ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن دانشمند شهید فرا رسیدن 16 آذر روز دانشجو را گرامی می دارم و برای دانشجویان عزیز که سرمایه های گرانقدر و امید های آینده میهن اسلامی وعزیزمان هستند صمیمانه آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم و مطابق بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای که می فرمایند :«از دانشگاه همیشه و در همه جا این انتظار هست که محل جوشش و اوج دو جریان حیاتی در کشور باشد: اول، جریان علم و تحقیق؛ دوم، جریان آرمان‌گرایی‌ها و آرمان‌خواهی‌ها و هدفگذاری‌های سیاسی و اجتماعی» اطمینان دارم که راه دانشمند شهید حاج محسن فخری زاده از سوی دانشجویان غیور و فرهیخته با مجاهدت مستمر علمی پیموده خواهد شد و ایران اسلامی در سایه همت و تلاش مضاعف دانشجویان و دانشمندان خود مسیر متعالی عزت و پیشرفت را با افتخار و اقتدار ادامه خواهد داد .

سید حسن هاشمی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ زمان : ۰۹:۵۱ كاربر : pr بازديد : ۱۱۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ زمان ويرايش : ۱۲:۳۳ كاربر : pr

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر