دکترسید حسن هاشمی درپیامی روزوحدت حوزه ودانشگاه راتبریک گفت
دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی درپیامی روزوحدت حوزه و دانشگاه را تبریک گفت

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی درپیامی روزوحدت حوزه و دانشگاه را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند متن پیام دکتر سید حسن هاشمی بدین شرح است:

با حمد و سپاس به درگاه خداوند قادر متعال و با درود به روح بلند و ملکوتی دانشمند شهید آیت الله دکترمفتح فرا رسیدن27 آذرماه روز وحدت حوزه و دانشگاه را به حوزویان ودانشگاهیان گرامی استان خراسان جنوبی تبریک عرض می نمایم.

حوزه و دانشگاه دو نهاد مقدس علمی و دو بازوی توانمند وتاثیر گذارکشور هستند که می توانند در سایه وحدت، رسیدن به قله‌های پیشرفت و اعتلای کشور عزیزمان را هموار سازند وهمواره وحدت این دوقشر مورد تاکید حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بوده است .

شهید عزیز آیت ا... دکتر مفتح هم یک عالم بزرگ و وارسته ی حوزوی بود وهم یک دانشمند فرهیخته دانشگاهی که زمان شناسی آگاهی و بصیرت او را به اسوه و الگویی بزرگ و وحدت بخش برای حوزه و دانشگاه تبدیل کرد و خون پاک او درمسیر متعالی وحدت حوزه و دانشگاه منشاخیرات و برکات فراوان گردید .

درپایان ضمن نکوداشت یاد دانشمند شهید حاج محسن فخری زاده که با همت بلند و ایمان و اخلاص موجب عزت و اعتلای علمی کشورمان شدوبا گرامی داشت روز وحدت حوزه و دانشگاه و آرزوی توفیق هرچه بیشتر برای همه ی حوزویان و دانشگاهیان عزیز امیدوارم این دوقشر فرهیخته برای تقویت عزت ،اقتدار ، رشد وبالندگی میهن اسلامیمان ومطابق تاکیدات وتوصیه های مقام معظم رهبری احساس خویشاوندی وبرادری را حفظ کنند و این پیوند مبارک را تقویت نمایند .

سید حسن هاشمی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ زمان : ۱۴:۰۴ كاربر : pr بازديد : ۱۰۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ زمان ويرايش : ۱۴:۳۰ كاربر : pr

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر