پیام تبریک معاونت علوم پزشکی خراسان جنوبی به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار
پیام تبریک سرپرست معاونت علوم پزشکی خراسان جنوبی به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت .

پرستاری وظیفه سنگین و ارزشمندی است و پرستاران به عنوان رکن مهم عرصه بهداشت و درمان علیرغم سختی‌ها، نهایت تلاش خود را در جهت انجام وظیفه و خدمت رسانی به بیماران عزیز به کار گرفته‌اند و در شرایط اخیر که درگیر بیماری کووید 19 می باشیم به گونه ای که این بیماری تمامی فعالیت ها را در حوزه های مختلف تحت تاثیر قرار داده است، پرستاران عزیز و زحمتکش با رسالت و تعهد خدمتی که در قبال سلامتی احاد جامعه دارند در خط مقدم مقابله با این ویروس منحوس قرار دارند. بدون شک در این شرایط بحرانی و درگیر بودن با کرونا ویروس جدید اهمیت، نقش و تلاش های بی وقفه پرستاران عزیز به عنوان مدافعان سلامت برکسی پوشیده نیست. کار پرستاری آمیخته با صداقت پاکی و اخلاص است، پرستاری هنری است بی نظیر و تخصصی است بی همتا، پرستاری آمیختن طبابت جسم است با طبابت روح؛ روشن نگه داشتن چراغ حیات بیمار است و درخشان کردن خورشید ایمان و اعتمادش به زندگی؛ برای همین است که پرستاری هنر است و تخصص، حرفه مقدس پرستاری دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار، وزش نسیم محبت و جاری کردن زلال امیدواری در جسم خسته بیمار است. پرستار حافظ جان و تقویت روح بیمار است، التیام بخش زخم‌های بیماراست. اینجانب میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به همه پرستاران و دانشجویان پرستاری کشورم و بویژه پرستاران و دانشجویان محترم شاغل در بیمارستان ها و دانشگاه های خراسان جنوبی تبریک عرض می نمایم. سلامتی و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

محمد حداد

سرپرست معاونت علوم پزشکی خراسان جنوبی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ زمان : ۲۱:۱۳ كاربر : pr بازديد : ۱۷۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۲۱:۱۵ كاربر : pr

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر