پیام تبریک معاونت علوم پزشکی خراسان جنوبی به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار
پیام تبریک سرپرست معاونت علوم پزشکی خراسان جنوبی به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت .

پرستاری وظیفه سنگین و ارزشمندی است و پرستاران به عنوان رکن مهم عرصه بهداشت و درمان علیرغم سختی‌ها، نهایت تلاش خود را در جهت انجام وظیفه و خدمت رسانی به بیماران عزیز به کار گرفته‌اند و در شرایط اخیر که درگیر بیماری کووید 19 می باشیم به گونه ای که این بیماری تمامی فعالیت ها را در حوزه های مختلف تحت تاثیر قرار داده است، پرستاران عزیز و زحمتکش با رسالت و تعهد خدمتی که در قبال سلامتی احاد جامعه دارند در خط مقدم مقابله با این ویروس منحوس قرار دارند. بدون شک در این شرایط بحرانی و درگیر بودن با کرونا ویروس جدید اهمیت، نقش و تلاش های بی وقفه پرستاران عزیز به عنوان مدافعان سلامت برکسی پوشیده نیست. کار پرستاری آمیخته با صداقت پاکی و اخلاص است، پرستاری هنری است بی نظیر و تخصصی است بی همتا، پرستاری آمیختن طبابت جسم است با طبابت روح؛ روشن نگه داشتن چراغ حیات بیمار است و درخشان کردن خورشید ایمان و اعتمادش به زندگی؛ برای همین است که پرستاری هنر است و تخصص، حرفه مقدس پرستاری دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار، وزش نسیم محبت و جاری کردن زلال امیدواری در جسم خسته بیمار است. پرستار حافظ جان و تقویت روح بیمار است، التیام بخش زخم‌های بیماراست. اینجانب میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به همه پرستاران و دانشجویان پرستاری کشورم و بویژه پرستاران و دانشجویان محترم شاغل در بیمارستان ها و دانشگاه های خراسان جنوبی تبریک عرض می نمایم. سلامتی و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

محمد حداد

سرپرست معاونت علوم پزشکی خراسان جنوبی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ زمان : ۲۱:۱۳ كاربر : pr بازديد : ۲۵۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۲۱:۱۵ كاربر : pr

دعاي روز چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ قَوِّنى فيهِ عَلى اِقامَةِ اَمْرِكَ وَاَذِقْنى فيهِ حَلاوَةَ ذِكْرِكَ وَاَوْزِعْنى فيهِ لاِدآءِ شُكْرِكَ بِكَرَمِكَ وَاحْفَظْنى فيهِ بِحِفْظِكَ وَسَِتْرِكَ يا اَبْصَرَ النّاظِرينَ

خدايا نيرو ده مرا در اين ماه براى برپا داشتن فرمان و دستورت و بچشان به من شيرينى ذكرت و به من ياد ده در اين ماه طرز بجا آوردن سپاسگزارى خود را به بزرگواريت و نگاهم دار در آن به نگهدارى و محافظت خود اى بيناترين بينايان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۱۷ آوريل ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۶
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۱
اذان ظهر ۱۲ : ۳۳
غروب آفتاب ۱۹ : ۰۵
اذان مغرب ۱۹ : ۲۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۰
انتخاب شهر