با صدور پیامی دکتر سید حسن هاشمی میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت
با صدور پیامی دکتر سید حسن هاشمی میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با صدور پیامی، روز پرستار را به پرستاران متعهد و پرتلاش کشور عزیزمان و پرستاران محترم و سخت کوش خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی با صدور پیامی، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س)، روز پرستار را به جامعه محترم پرستاری کشور و پرستاران متعهد وارجمند عضو خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی تبریک گفت.

متن پیام دکتر سید حسن هاشمی بدین شرح است:

بسمه تعالی

با حمد وسپاس به درگاه خداوند قادر متعال وبا درود بر پیامبرگرامی اسلام (ص) و اهل بیت ایشان که مشعل پرفروغ هدایت و سعادتند.

ولادت با سعادت بزرگ بانوی اسلام حضرت زینب کبری (س) وروز پرستار را به همه هموطنان عزیز و ارادتمندان به خاندان امامت و ولایت وپرستاران مخلص و متعهد به ویژه پرستاران گرامی و ارجمند عضو خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم . در ده ماه گذشته که کشورمان با شیوع ویروس کرونا مواجه شد پرستاران متعهد و کادر درمان با اخلاص ومجاهدت خالصانه جلوه های پرفروغی از ایثار وجانفشانی ،خدمت رسانی ،مهربانی و انسان دوستی به نمایش گذاشتند .

اینجانب از مسئولیت پذیری و فداکاری این عزیزان صمیمانه سپاسگزاری می نمایم وبا آرزوی علو درجات برای شهیدان عزیز مدافع سلامت ، میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) که فرصت ارزشمندی برای ارج گذاری به ایثار و اخلاص جامعه پرستاری وکادر درمان کشور عزیزمان است را تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون پرستاران گرانقدر و دلسوز رااز خداوند تبارک و تعالی مسئلت دارم .

سید حسن هاشمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلا می خراسان جنوبی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ زمان : ۱۱:۳۳ كاربر : pr بازديد : ۹۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ زمان ويرايش : ۱۳:۰۲ كاربر : pr

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر