دکتر ولایتی در پیامی ولادت حضرت زینب (س)وروز پرستارراتبریک گفت
دکتر ولایتی در پیام تبریک روز پرستار: پرستاران و مدافعان سلامت با ایثار و فداکاری خود، زینب‌گونه حماسه آفریدند

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی به مناسبت روز پرستار، از مجاهدت‌های پرستاران، جامعه پزشکی و مدافعان سلامت تکریم کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس بیمارستان مسیح دانشوری با صدور پیامی به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، از مجاهدت‌های پرستاران، جامعه پزشکی و مدافعان سلامت تکریم کرد. دکتر ولایتی ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار به جامعه پزشکی کشور، گفت: حضرت زینب(س) الگوی بی نظیر مقاومت و فداکاری است و پرستاران و مدافعان سلامت با ایثار و فداکاری خود، زینب گونه حماسه آفریدند. رئیس بیمارستان مسیح دانشوری افزود: حضرت زینب(س) در لبیک به ندای امام حسین(ع) و حفظ ارزش های اسلامی و دینی، ایثار، از خودگذشتگی و مقاومت نمود و بی‌تردید الگوی ارزشمند مومنانی است که در مسیر ایثارگری گام برمی دارند. وی با اشاره به شیوع کرونا و تلاش حدود یک ساله جامعه پزشکی کشور و به ویژه پرستاران، ضمن تقدیر و تشکر از آنان، اظهار داشت: با شیوع ویروس منحوس کرونا که موجب رنجش و بیماری هموطنان عزیز و با کمال تاسف درگذشت جمعی از آنان شد، جامعه پزشکی کشور، مدافعان سلامت و به ویژه پرستاران، با از خودگذشتگی، تلاش شبانه روزی و همراهی دلسوزانه و مخلصانه، در برابر این بحران ایستادگی کردند، نام خود را به بزرگی در اذهان تمامی ایرانیان ثبت و ضبط نمودند و بارها نیز از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند. دکتر ولایتی با اظهار امیدواری برای از بین رفتن کرونا و بازگشت سلامت به همه مردم جهان، گفت: در این میان کلیه پزشکان، پرستاران و کارکنان بیمارستان مسیح دانشوری نیز به عنوان خط مقدم مبارزه با کرونا از روزهای ابتدایی شیوع کرونا تاکنون در جبهه مبارزه با این ویروس گام برداشتند و خود را در خدمت به مردم قرار دادند که لازم است از تلاش های خستگی ناپذیر آنان نیز تقدیر و تشکر نمایم. رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: مسئولان، دست اندرکاران و اعضای ستاد ملی مبارزه با کرونا و به ویژه جناب آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همکاران ایشان نیز در تمام این مدت در حوزه های مختلف مدیریتی در جهت مبارزه با این بیماری تلاش نمودند که از خداوند متعال توفیقات روزافزون برای آنان مسئلت می نماییم و امیدواریم در ادامه مسیر و گام های بلند و پرافتخار شهید دکتر فخری زاده درخصوص ساخت واکسن کرونا، هر چه زودتر شاهد دستیابی دانشمندان عزیز کشورمان به این موفقیت و پیروزی بزرگ باشیم و سلامت و ایمنی به مردم بزرگ و شریف کشورمان بازگردد.

انتهای پیام/
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ زمان : ۱۱:۳۸ كاربر : pr بازديد : ۱۱۳

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر