تجلیل از استادان و همکاران گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در معیت مسئولان دانشگاه و نهاد مقام معظم رهبری با حضور در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند روز پرستار را تبریک گفت و از تلاش ها و مجاهدت های استادان و همکاران گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر سید حسن هاشمی در این مراسم ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت روز پرستار گفت: پرستاری شغلی مقدس و شایسته احترام است. وی افزود در شرایط 10 ماه گذشته که کشور عزیز ما با شیوع ویروس کرونا مواجه شد پرستاران گرامی در کنار پزشکان سایر کادر درمان جلوه های درخشانی از مجاهدت و ایثار متجلی ساختند. دکتر هاشمی افزود: سالروز ولادت حضرت زینب (س) نامگذاری بسیار زیبایی برای روز پرستار است و فرصت ارزشمندی است برای قدردانی و پاسداشت مجاهدت های خالصانه و ایثار و جانفشانی پرستاران گرامی کشورمان. در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی به ایراد سخن پرداخت و با اشاره به تاکیدات دین مبین اسلام بر اهمیت پرستاری از مریض گفت یکی از توصیه های مهم اسلامی امیدوار کردن بیماران به باز یافتن تندرستی است و یکی از ابعاد بسیار مهم قداست و اهمیت حرفه ی پرستاری همین است که پرستاران گرامی یک وظیفه روحی و معنوی دارند و سر و کار آنان با روح بیمار نیز می باشد. حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده در ادامه به سخنرانی بسیار مهم مقام معظم رهبری در روز پرستار اشاره کرد و گفت اینکه مقام معظم رهبری فرمودند پرستار فرشته رحمت بیمار است واقعا بیانگر اهمیت زیادی هست که ایشان برای حرفه پرستاری قائل هستند. در پایان این مراسم با اهدای گل از همکاران و اعضای هیات علمی گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تقدیر به عمل آمد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ زمان : ۰۹:۳۶ كاربر : pr بازديد : ۱۶۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ زمان ويرايش : ۱۱:۱۹ كاربر : pr

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر