دکتر ایمان صفایی: دوخبر مهم و قابل توجه برای دانشجویان دکتری تخصصی

دکتر ایمان صفایی: دوخبر مهم و قابل توجه برای دانشجویان دکتری تخصصی

دکتر ایمان صفایی مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت : پروپوزال آن دسته از دانشجویان مقطع دکتری تخصصی که قصد دارند در ۱۵ لغایت ۳۰ دیماه سال جاری در فرایند پیش دفاع متمرکز شرکت نمایند، می بایست تا پایان ساعت اداری تاریخ ششم دیماه در مرحله ۸ گردش کار پروپوزال دکتری قرار داشته باشد.

مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی همچنین در ادامه گفت : با عنایت به مساعدت های به عمل آمده برای آن دسته از دانشجویان دکتری تخصصی که نتوانسته بودند علیرغم اتمام مراحل پژوهشی تا قبل از تاریخ پانزدهم آبان ماه سال جاری از رساله خود دفاع نمایند، بدینوسیله تاکید می گردد که این دسته از دانشجویان با توجه به مجوزهای صادر شده از ادارات پژوهشی و تحصیلات تکمیلی معاونت های مربوطه، می بایست حداکثر تا تاریخ پانزدهم دی ماه سال جاری از رساله خود دفاع نموده و مراحل را در سامانه پژوهشیار ثبت نمایند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ زمان : ۱۲:۰۹ كاربر : pr بازديد : ۱۴۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ زمان ويرايش : ۱۳:۰۵ كاربر : pr

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر