مدیر دفتر توانمندسازی:ثبت نام دوره های مجازی برنامه نویسی اندروید و ICDL

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مدیر دفتر توانمندسازی و ارزیابی عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجندگفت : در راستای اهداف دفتر توانمندسازی و مهارت های کاربردی واحد بیرجند که مهم ترین آن برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت و ضمن خدمت به صورت درون و برون سازمانی می باشد،روند کاری برگزاری دوره مهارت های هفت گانه icdl از شهریور 99 کلید خورد و پس از اخذ مجوز سازمان مرکزی و هماهنگی های لازم با فناوری واحد بستر برگزاری این دوره به صورت مجازی فراهم گردید. مهندس گنجی افزود: این دوره که با استقبال بسیارخوب متقاضیان در دانشگاه، شهرستان، استان و حتی استان های دیگر مواجه شد، پس برآن شدیم که در طی چند مرحله و با تقسیم بندی متقاضیان به اهداف خود برسیم. این مقام مسئول گفت :دوره اول با شرکت بیش از 60 نفر در مهر و آبان 99 در طی 35 جلسه برگزار و در مورخه 30 آبان آزمون آن برگزار گردید که 52 نفر موفق به کسب امتیاز جهت اخذ گواهینامه گردیدند. دوره دوم از 22 آذر ماه با بیش از 40 نفر متقاضی در حال برگزاری می باشد. دوره سوم با آمار نزدیک به 30 نفر در دی ماه برگزار خواهد شد. مدیر دفتر توانمندسازی و ارزیابی عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند با اشاره به اینکه هم اکنون برای دوره چهارم ثبت نام صورت می پذیردگفت : دوره طراحی وب سایت به مدت 24 ساعت در اوایل دی ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد. و این دوره نیز در حال ثبت نام است و مجوز لازم برای برگزاری دو دوره برنامه نویسی اندروید اخذ شده و این دو دوره نیز ثبت نام آن از اوایل دی ماه آغاز خواهد شد. انجام کلیه امور ثبت نام و برگزاری دوره ها و آزمون آن به صورت مجازی می باشد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ زمان : ۰۹:۴۱ كاربر : pr بازديد : ۵۸

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر