دکتر ماندگار:متقاضیان میهمانی یا انتقال تا ۱۵ دی ماه از طریق سامانه منادا اقدام نمایند

دکتر علی ماندگار دانشجویان گرامی متقاضی نقل و انتقال به جزئیات دستورالعمل اجرایی نقل و انتقال دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی که از سوی سازمان مرکزی اعلام شده توجه فرمایند به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت ریاست عالی دانشگاه ، «دستورالعمل اجرایی نقل و انتقال دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399» را در راستای فراهم کردن تسهیلات بیشتر در فرآیند بررسی و رسیدگی به درخواست های دانشجویان در نیمسال دوم سال تحصیلی به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرده اند . دکتر ماندگار گفت :براساس این دستورالعمل، ثبت درخواست دانشجویان متقاضی میهمانی یا انتقال تا 15 دی ماه از طریق سامانه منادا انجام می شودو دانشجویان متقاضی باید توجه داشته باشند که درخواست نقل و انتقال دانشجویی تنها از طریق سامانه منادا به آدرس https://monada.iau.ir/ امکان پذیر است. دکتر ماندگار گفت :در این دستورالعمل آمده است: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، تسهیلات میهمانی به شهر محل سکونت پیش بینی شده که در این خصوص مساعدت لازم به عمل آید. وی افزود :براساس بندهایی از این دستورالعمل، اخذ رساله در مقطع دکتری تخصصی در واحد دانشگاهی مقصد، برای دانشجویانی که مجوز میهمانی آنان یک نیمسال است، ممنوع است. همچنین به منظور فراهم آمدن حداکثر تسهیلات برای دانشجویان، روند انجام امور در سامانه منادا به نحوی طراحی شده که نیازی به تردد دانشجو بین واحدهای دانشگاهی مبداء و مقصد جهت پیگیری درخواست نباشد. این مقام مسئول گفت :واحدهای دانشگاهی مبداء باید بدون مراجعه حضوری دانشجویان در اسرع وقت(قبل از شروع ثبت نام آموزشی) نسبت به بارگذاری و ارسال لیست دروس از طریق سامانه منادا اقدام کنند تا خللی در انتخاب واحد دانشجویان ایجاد نشود. همچنین واحدهای دانشگاهی مقصد بلافاصله پس از نهایی شدن نمرات، لیست دروس گذرانده شده دانشجو را به واحدهای دانشگاهی مبداء ارسال کنند. انتهای پیام/

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ زمان : ۰۹:۵۳ كاربر : pr بازديد : ۵۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ زمان ويرايش : ۰۹:۵۴ كاربر : pr

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر