ویژه برنامه های سالگرد شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند اعلام شد
ویژه برنامه های سالگرد شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند اعلام شد .

دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی، فرهنگی و رئیس بسیج اساتیددانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی ضمن اشاره به اینکه نهم دی ماه روز رسوایی فتنه گران و جلوه گاه عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود گفت : ملت قهرمان ایران در نهم دی ماه حماسه ای عظیم و تاریخی افریدند و با بصیرت و غیرت انقلابی خود مشت محکمی به دهان دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی زدند . رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به اینکه :فتنه گران و ایادی مزدور داخلی و خارجی آنها می خواستند با آشوب و اغتشاش امنیت ملی کشور عزیزمان را به خطر بیندازند گفت : حضور با شکوه مردم با بصیرت در راهپیمایی نهم دی ماه همه ی توطئه ها را خنثی کرد معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان افزود: همه ی ما دانشگاهیان وظیفه داریم ابعاد حماسه ی عظیم 9 دی ماه و همچنین خدمات و مجاهدتهای خالصانه شهیدان گرانقدری مانند سردار سلمانی و دانشمند شهید فخری زاده را برای نسل جوان تبیین نمائیم .

دکتر ماندگار درادامه با اشاره به تشکیل ستاد بزرگداشت سردار شهید سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت : به مناسبت گرامی داشت سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی برنامه های متعدد فرهنگی از قبیل برگزاری کرسی آزاد اندیشی،برگزاری وبینار ،جشنواره و نمایشگاه و انتشار مقاله و... برگزار می گردد که زمان برگزاری آنها در پوستر مربوطه درج گردیده است .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ زمان : ۱۳:۰۲ كاربر : pr بازديد : ۱۰۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ زمان ويرايش : ۱۳:۰۷ كاربر : pr

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر