با حضور دکتر هاشمی و با همت حوزه سما مراسم سالگرد شهادت سردارسلیمانی برگزارشد
با حضور دکتر هاشمی مراسم گراميداشت نخستين سالگرد شهادت سردارسپهبد شهيد حاج قاسم سليماني به همت حوزه معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبي به صورت مجازی برگزار گرديد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند بیرجند :در ابتدای این مراسم دكتر عطااله اژدري معاون دانشگاه و رئيس مراكزآموزشي و فرهنگي سما بيرجند به بيان ابعاد شخصيتي شهيد سليماني و دانشمند شهید حاج محسن فخریزاده پرداخت و تاکید كرد كه راه اين شهيدان استوارتر از قبل پيموده خواهد شد حجت الاسلام حاجي زاده معاون دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز با اشاره به تقارن ایام فاطمیه امسال با ارتحال حضرت آیت ا... مصباح یزدی و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت در سال گذشته مالك اشتر نظام را از دست داديم و امسال نيز شاهد فقدان عمار انقلاب هستيم . حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده در ادامه با اشاره به اینکه برای جلوگیری از نفوذ و طمع فتنه گران باید توصیه های مقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار دهیم به بیان خدمات و مجاهدت های سردار سلیمانی پرداخت و گفت: باید راه شهیدان بزرگوار مقاومت را ادامه بدهیم. در ادامه دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت یاد و خاطره سردار محبوب قلب ها شهید عزیز سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان، ارتحال یار دیرین مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... مصباح یزدی را تسلیت گفت و افزود: مرحوم آیت ا... مصباح یک شخصیت عالی مقام علمی و فقیه و فیلسوفی بزرگ بود و درگذشت ایشان ضایعه بزرگی محسوب می شود. دکتر هاشمی افزود: سردار حاج قاسم سلیمانی یک مجاهد سالک و محبوب بود که زندگی پربرکت خود را صرف مبارزه با ظالمان کرد و به همین دلیل هم نماد مبارزه با نظام سلطه و ظلم جهانی شناخته می شود. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه افزود هر چند فقدان چنین شخصیت ارزشمندی برای ما تلخ است اما خط جهاد و مقاومت در پرتو عنایات خداوند متعال ادامه خواهد یافت.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ زمان : ۱۴:۰۲ كاربر : pr بازديد : ۹۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ زمان ويرايش : ۱۶:۳۸ كاربر : pr

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر