دکترحکیم پوردانشجویان می توانند از تسهیلات وزارت علوم استفاده نمایند
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند تا اول بهمن ماه سال 1399 از تسهیلات شهریه قرض الحسنه بعد از فراغت از تحصیل وزارت علوم استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکترحکیم پورگفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند تا آغاز نیم سال دوم تحصیلی 1400-1399 (اول بهمن ماه سال 1399)، از دو منبع (بانک مهرایران و اعتبارات مصوب صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، مطابق با ابلاغ بخشنامه و تعیین سهمیه واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، از تسهیلات شهریه قرض الحسنه بعد از فراغت از تحصیل از محل منابع تخصیصی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری استفاده کنند. وی افزود: این منابع از محل بودجه عمومی دولت تأمین می‌شود و از طریق صندوق‌ رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی واحدها و مراکز آموزشی تخصیص می‌یابد. معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی استان تاکیدکرد: یکی از منابع اعطای این تسهیلات از طریق بانک مهر ایران است که به مقاطع کاردانی و کارشناسی تا سقف 750 هزار تومان (حداکثر سقف بازپرداخت 60 ماه)، کارشناسی ارشد تا سقف 1/5 میلیون تومان (حداکثر سقف بازپرداخت 60 ماه) و دکتری 3/5 میلیون تومان (حداکثر سقف بازپرداخت 60 ماه) با نرخ 4 درصد تسهیلات اعطا می شود. دانشجویانی که در گذشته از این نوع تسهیلات استفاده کرده اند باید برای ترم های آتی نیز از این محل، تسهیلات دریافت کنند.وی گفت: منبع دیگر، از محل اعتبارات مصوب صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم است که به دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی تا سقف یک میلیون تومان (حداکثر سقف بازپرداخت 60 ماه)، کارشناسی ارشد تا سقف 2 میلیون تومان (حداکثر سقف بازپرداخت 60 ماه) و دکتری 5 میلیون تومان (حداکثر سقف بازپرداخت 60 ماه) با نرخ 4 درصد تسهیلات اعطا می کند. دکترحکیم پورافزود: دانشجویان متقاضی می توانند با مراجعه به صندوق رفاه دانشجویان واحد دانشگاهی و پورتال صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به آدرس http://bp.swf.ir نسبت به ثبت درخواست و تکمیل فرآیند وام خود اقدام کنند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ زمان : ۲۱:۲۹ كاربر : pr بازديد : ۷۵

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر