گزارش دیدارمعاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد کشورو مسئولان استانی با آیت الله عبادی
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی ومسئولان استان با حضرت آیت آلله عبادی دیدارکردند
به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

دکترفداکار معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی کشور،دکتر هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ،دکتر حبیب الله نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنا، مهندس علی ذوقی مدیرکل حراست و حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمد حاجی زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضرت آیت الله حاج سید علیرضا عبادی نماینده مقام معظم رهبری در استان خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کردند .

آیت الله سید علیرضا عبادی در این دیدارگفت: اگر در حوزه و دانشگاه ساز و کارها به نحو مطلوب انجام شود وصول به اهداف انقلاب برای جامعه تسهیل می شود و اگر چنانچه این دو در وصول به اهداف توفیقی حاصل نکنند، جامعه هم توفیقی حاصل نخواهد کرد. نماینده مقام معظم رهبری در استان خراسان جنوبی دامه داد: اصناف و گروه های مختلفی در سطح جامعه در پروژه ها و طرح هایی کار می کنند و نسبت به محصول خروجی خود اطلاع دارند و پاسخگو هستن، اما در شرایط فعلی اگر از نهاد های آموزشی بپرسیم که چه می کنید؟ نمی توانند پاسخ دهند، چون اگر بتوانند پاسخ دهند معنی آن این است که ما این محصول را تحویل خواهیم داد. امام جمعه بیرجند خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی آرمان ما، آرمان اسلامی است و هدف ما این است که نهضت،انقلاب،دولت،جامعه و تمدن اسلامی ایجاد کنیم ، آیا ساز و کار موجود می تواند این کار را انجام دهد و ما را به این آرمان برساند؟ نماینده مقام معظم رهبری در استان خراسان جنوبی افزود: : کار ما وقتی می تواند رضایت بخش باشد که بتواند پاسخگو باشد و نتیجه و خروجی کار ما را از جهات مختلف سیاسی، فرهنگی، حقوقی،آموزشی و غیره مشخص کند و شهدا،آزادگان و جامعه که امور را به ما سپرده اند را خاطر جمع کند که ما این کار را خواهیم کرد و به نتیجه خواهیم رساند. حاج سید علیرضا عبادی گفت: کار آموزشی و فرهنگی باید از محیط خانواده شروع شود و بعد در محیط مدرسه، حوزه و دانشگاه تکمیل شود که تصور بنده بر این است که از این موضوع فاصله داریم. رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: گاهی از مقامات بالا به صورت ابهام سوال می شود که شما برای انقلاب و امام زمان سرباز تولید می کنید یا پیاده نظام برای انگلیس می سازید؟ البته به هر نسبتی و هر قدمی که برداشته می شود و مسئولین متعهد و دلسوزی که مثل شمع می سوزند و تلاش می کنند هم پیش خدا و هم پیش خلق اینها مخفی نیست، ما دعاگوی همه شان هستیم. آیت الله عبادی افزود: آقای دکتر ولایتی جزو سابقین سابقینی است که دارای سلامت نفس و اندیشه انقلابی است و تجربیات کافی و سیاست سالم دارد و وجود ایشان و همکارانی که انتخاب می کنند تاثیر داشته و تاثیر دارد، اما هیچ کدام از اینها قانع کننده نیست همانطور که کار خود ما قانع کننده نیست، فرقی نمی کند همه یکی هستیم بحث ما وشما نیست بحث یک حرکت است به سمت آن قله ی بالای ارزشهای الهی و اسلامی لذا هیچکدام نباید قانع نباید باشیم ایت الله سید علیرضا عبادی تاکید کرد: در عین حالی که باید هم تلاش کرد و هم تشکر و دعا کرد اما به هر حال این راه یک راه است که در بعثت همه پیغمبران و بعد از آن در وجود مقدس امیرالمومنین و ائمه (علیهما سلام) و همه آنهایی که به راستی برای این کار ساخته شده اند مانند، ابوذرها، مقداد ها، سلمان ها بوده است. نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی در پایان خاطر نشان کرد: ضمن تشکر و دعا برای شما بزرگواران، یک نکته را نباید انکار کرد که راه بسیار طولانی را پیموده ایم اما راه بسیار طولانی هم در پیش داریم که باید عزم ها راسخ شود و کمربندها محکم تر بسته شود تا این مسیر طولانی را طی کنیم، به هر حال باید ایده آل فکر کرد ولی به ایده آل اتکا نکرد بلکه باید به عمل اتکا کرد.

در ادامه این جلسه دکتر محمد مهدی فداکار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن ابراز خشنودی از دیدار با آیت الله عبادی گفت ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) را تسلیت می گوییم.

دکتر فداکار در ادامه افزود خوشبختانه در این سالهای اخیر دردانشگاه آزاد اسلامی توجه بسیار جدی به اعتلا وتعمیق ارزشها و آرمان های معنوی و متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.

دکتر فداکار در ادامه با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی مشکل خاصی نداردگفت: تلاش می‌کنیم و حمایت می‌کنیم که برنامه های جهادی و توسعه ای این دانشگاه با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

در ابتدای این دیدار دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رییس دانشگاه آزاد اسلامی خرسان جنوبی ضمن گرامی داشت ایام فاطمیه و شهادت دانشمند شهید فخری زاده و سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به بیان گزارش مختصری از فعالیت ها و اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند پرداخت و گفت با حضور جناب آقای دکترولایتی و جناب آقای دکتر طهرانچی تحولات بسیار خوبی وارزشمندی به ویژه در زمینه مسائل معنوی در دانشگاه آزاد اسلامی رخ داده است که دستاورد های ارزشمندی برای کشور هم خواهد داشت

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ زمان : ۲۲:۵۴ كاربر : pr بازديد : ۱۳۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ زمان ويرايش : ۱۱:۱۱ كاربر : pr

پيامبر اكرم(ص) :

ولايَةُ عَلِيِّ بنِ أبي طالِبٍ وِلايَةُ اللَّهِ و حُبُّهُ عِبادَةُ اللَّهِ وَ اتِّباعُهُ فَريضَةٌ مِنَ اللَّهِ .

ولايت علي ‏بن ابي ‏طالب‏ عليه السلام ولايت خدا ، و محبّت او عبادت خدا و پيروي از او فريضه ‏اي از جانب خدا است .

بشارة المصطفي ، ص ۱۶

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

۲۰ رجب ۱۴۴۲ قمري

۴ مارس ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۷
طلوع آفتاب ۰۵ : ۵۷
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۳۳
اذان مغرب ۱۷ : ۵۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۴
انتخاب شهر