شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان با حضور دکتر فدارکار و مسئولان واحد های استان /متن خبر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی شورای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور دکتر محمد مهدی فداکار معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی و رؤسای واحد و مسولان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور صمیمانه دکتر فداکار در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از سیاست ها تدابیر و همت بلند مسولان عالی دانشگاه به ویژه دکتر ولایتی و دکترطهرانچی که در راستای تحقیق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تحولات بسیارخوبی در دانشگاه ایجاد نموده اند تشکر و قدر دانی کرد و افزود اینکه جناب آقای دکتر فداکار با روحیه ی خاکی و صمیمانه درجمع مسولان واحد های دانشگاهی حاضر شده اندو مشتاقانه پیگیر اعتلای امور دانشگاه هستند موهبت و نعمت بزرگی است که جای تشکر و سپاس دارد. دکتر هاشمی در ادامه با بیان برخی مشکلات و دغدغه های همکاران اداری و هیات علمی گزارشی از فعالیت ها و اقدامات واحد بیرجند و سایر واحد های خراسان جنوبی ارائه کرد وپاره ای از توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی را بر شمرد.

در ادامه رؤسای شورای تخصصی ،روئسای واحد های استان به بیان نظرات ودر خواست های خودپرداختند.

علی ذوقی مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیزدر این جلسه به بیان درخواست ها و مشکلات همکاران پرداخت .

دراین جلسه دکتر محمد مهدی فداکار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی به ایراد سخن پرداخت و ضمن گرامی داشت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: قدردان تلاشهای متعهدانه همه ی همکاران دانشگاهی هستیم دکتر فداکار افزود : ما دانشگاهیان وظیفه خطیر داریم و باید دانشجویان عزیز را امانت بدانیم وی با تاکید بر لزوم بر خورد خوب و همراه با کرامت انسانی با دانشجویان عزیز گفت حتی یک برخورد خوب و کریمانه مسیر زندگی یک شخص را به سوی کمال می برد

دکتر محمد مهدی فداکار در ادامه به نقل فرازی از بیانات رهبر معظم انقلاب که می فرمایند هرجا هستید همان جارا مرکز عالم بدانید پرداخت و گفت :در کار و مسؤلیتی که قبول کرده ایم باید تمام وقت و انرژی خود را برای اعتلای آن مصرف کنیم و آنجا را کار جانبی خود ندانیم . دکتر فداکار در ادامه برخی از مشکلاتی که دانشگاه با انها مواجه است برشمرد وگفت: با تاکید و حمایت دکتر طهرانچی طرح ها و برنامه های بسیاری در حوزه های مختلف برای رفاه همکاران درسازمان مرکزی در حال پیگیری است . وی قرارداد با بیمه تکمیلی مناسب، اصلاح آیین نامه دستمزد و حقوق و تسهیلات مناسب برای اساتید و کارکنان را از برنامه های مهم این معاونت عنوان کرد . دکتر فداکار پتانسیل و اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در امور بین المملل را خوب بر شمرد و گفت :بحمد الله ظرفیت های خوبی در حوزه ی بین الملل دراین واحد وجود دارد و با توجه به همجواری خراسان جنوبی با کشور افغانستان این مهم باید پیگیری شود.

دکتر فداکار همچنین از سایت مرکزی ،مسجد ،پروژه های عمرانی ،مزارع آموزشی تحقیقاتی وقسمت های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند بازدید کرد.
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ زمان : ۱۳:۵۹ كاربر : pr بازديد : ۱۷۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ زمان ويرايش : ۱۴:۰۴ كاربر : pr

پيامبر اكرم(ص) :

ولايَةُ عَلِيِّ بنِ أبي طالِبٍ وِلايَةُ اللَّهِ و حُبُّهُ عِبادَةُ اللَّهِ وَ اتِّباعُهُ فَريضَةٌ مِنَ اللَّهِ .

ولايت علي ‏بن ابي ‏طالب‏ عليه السلام ولايت خدا ، و محبّت او عبادت خدا و پيروي از او فريضه ‏اي از جانب خدا است .

بشارة المصطفي ، ص ۱۶

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

۲۰ رجب ۱۴۴۲ قمري

۴ مارس ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۷
طلوع آفتاب ۰۵ : ۵۷
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۳۳
اذان مغرب ۱۷ : ۵۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۴
انتخاب شهر