دکتر علی رضا حسنی : منویات مقام معظم رهبری در زمینة اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل سرلوحة همة فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی استان در سال ۹۵ خواهد بود.

دکتر علی رضا حسنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی : منویات مقام معظم رهبری در زمینة اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل سرلوحة همة فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی استان در سال 95 خواهد بود.

دكتر عليرضا حسني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي بيرجند

دکتر علی رضا حسنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت : یکی از مهم ترین رخدادهای دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در سال 94 تأسیس رشته های جدید کارشناسی ارشد و دکتری است . اقدامی که خراسان جنوبی را به یکی از قطب های تحصیلات تکمیلی کشور تبدیل کرد .

وی با اشاره به نامگذاری سال 95 از سوی رهبر معظم انقلاب گفت : تأکیدات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل سرلوحة همة فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی استان در سال 95 خواهد بود و جلسه تبیین و پیگیری منویات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی شان امروز که نخستین روز کاری سال 95 هست برگزار می شود .

دکتر علی رضا حسنی افزود : بنا داریم در سال 95 با استعانت از الطاف الهی با دقت و اهتمام بیشتری در زمینة ترویج و تعمیق آموزه های مکتب وحی مخصوصاً در زمینة حجاب و عفاف و نیز تبدیل علم به فناوری و ثروت و توسعة عدالت آموزشی تلاش نماییم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه سال 95 را سال شکوفایی دوره های جدید تحصیلات تکمیلی دانست و گفت : به منظور صیانت از حریم مقدس دانشگاه و جلوگیری از ورود دانشجونما ها که زمینه ساز بروز برخی ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی شده بودند ، ورود به دانشگاه صرفاً با ارائة کارت دانشجویی امکان پذیر خواهد بود .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ زمان : ۱۸:۵۵ كاربر : pr بازديد : ۲۱۱۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۱۶:۰۰ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب
نيمه شب شرعي
انتخاب شهر