قدردانی دکتر حسنی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

دکتر علی رضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی :

حضور پر صلابت اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بیانگر وفاداری روز افزون آنان به آرمانهای امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بود .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی از حضور مقتدرانه و پر صلابت اقشار مختلف امت روزه دار در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر و قدردانی نمود .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ، دکتر حسنی در این پیام تأکید کرد حضور مؤمنانة اقشار مختلف مردم روزه دار در راهپیمایی روز قدس ضمن آنکه عزّت ، اقتدار و صلابت ایران اسلامی و امت اسلام را به رخ جهانیان کشید باردیگر نشان داد که این مردم گوش به فرمان ولی امر خود حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی) دارند و با حضور باشکوه خود مراتب وفاداری خود را به آرمانهای والای امام خمینی (ره) اثبات نمودند .

این آزاده و جانباز پر افتخار سالهای دفاع مقدّس در این پیام با اشاره به وقایع خشونت باور خاورمیانه که نتیجة پیوند شوم تکفیری ها و وهابیون با رژیم منحوس صهیونستی است تأکید کرد : خشم و خروش امت اسلامی که امروز در لبیک به امام خمینی (ره) و رهبر عظیم الشأن انقلاب به خیابان ها آمده بودند و همه یک دل و یکصدا ندای مظلومیت مردم فلسطین ، یمن و سایر مسلمانان ستم دیده را فریاد کردند و تنفر و انزجار خود را از رژیم پلید صهیونستی و ایادی استکبار جهانی نشان دادند شایستة تحسین و تجلیل است و تا مادامی که این بصیرت و غیرت انقلابی در رگهای این امت جریان داشته باشد محال است که دشمنان قسم خورده اسلام ، قرآن و انقلاب اسلامی ایران به اهداف خصمانة خود برسند .

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ زمان : ۱۳:۵۹ كاربر : pr بازديد : ۹۸۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ زمان ويرايش : ۱۰:۲۴ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

۲۷ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۱۶ دسامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۹
اذان ظهر ۱۱ : ۲۹
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۹
اذان مغرب ۱۶ : ۴۸
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۶
انتخاب شهر