دکتر حسنی : بصیرت افزایی نسل جوان یکی از وظایف مهم مراکز تعلیم وتربیت است

دکتر حسنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در نشست شورای نظارت و هماهنگی سما عنوان کرد:

بصیرت افزایی نسل جوان یکی از وظایف مهم مراکز تعلیم وتربیت است

نشست شورای نظارت و هماهنگی سما استان خراسان به ریاست دکتر علیرضا حسنی رئیس شورای سیاست گذاری سما در استان و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و دکتر فاطمی مشاور عالی ریاست سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولان و اعضای شورای نظارت سما استان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) و دهه ی کرامت و سالروز بازگشت آزادگان به میهن و اشاره به اهداف متعالی بعثت نبی مکرم اسلام، نقش بنیادی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در احیای دوباره ارزش های متعالی اسلام را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: اگر نور وجود آن عزیز، افق پیش رو را روشن نکرده بود، شاید اسلام عزیز از بین می رفت. این آزاده و جانباز پر افتخارسال های دفاع مقدس، با اشاره به تلاش مستمر و هجمه ی سنگین نظام سلطه بین المللی برای از بین بردن اقتدار انقلاب اسلامی ایران و متلاشی کردن هنجارها و ارزش های فرهنگی و معنوی و اجتماعی گفت: باید در جهت بصیرت افزایی نسل جوان و تحکیم آموزه های معنوی و اخلاقی مطابق با منویات مقام معظم رهبری به ویژه در حوزه مدارس بسیار کوشا باشیم.

بستر رشد و اعتلای مجموعه سما دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شده است

در ادامه این مراسم سید ضیاء فاطمی مشاور عالی سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی نیزضمن گرامی داشت تولد شمس الشموس و امام رئوف گفت: مدارس و دانشگاه ها محل تربیت و رشد انسان ها هستندو مجموعه سما شاخه ای از درخت پرثمر دانشگاه آزاد اسلامی است و ان شاءا... با همت متعالی ریاست و مسئولان دانشگاه در استان خراسان جنوبی و همراهی و تعامل اثر بخش آموزش و پرورش استان شاهد اعتلا و شکوفایی بیش از پیش این حوزه خواهیم بود.

در ادامه مهندس علیرضا کرمانی دبیر شورای نظارت سما استان و معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اهتمام جدی مسئولان دانشگاه و سما برای اعتلای فعالیت های آموزشی و تعمیق مسائل فرهنگی و تربیتی و ارتقای کیفیت، ارائه خدمات آموزشی و علمی دراین مجموعه، گفت: مجموعه سما در واقع نمونه بارزی از اتکا بر مشارکت مردم در امر خطیر تعلیم و تربیت و تجربه خوبی از تعامل این مجموعه با وزارت آموزش و پرورش است و با عنایت ویژه ای که مسئولان آموزش و پرورش استان دارند بستر ارتقاء کیفیت این مجموعه و نیز زمینه اعتلای دانش آموزانی که در حوزه سما تحصیل می کنند فراهم شده است.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ زمان : ۲۳:۱۵ كاربر : pr بازديد : ۱۰۲۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۱۶:۰۰ كاربر : pr

پيامبر اكرم(ص):

فَنَيرزوا إنْ قَدَرتُم كُلَّ يَومٍ يَعنِي تَهادَوا وتَواصَلُوا فِي اللّه‏ِ.

اگر مى ‏توانيد هر روز را نوروز كنيد؛ يعنى در راه خدا به يكديگر هديه بدهيد و با هم پيوند داشته باشيد .

دعائم الإسلام ، ج ۲، ص ۳۲۶

-------------------------------

حضرت علي(ع):

نَيْروزُنا كُلُّ يَومٍ.

نوروز ما، هر روز است.

من لا يحضره الفقيه: ج۳ص۳۰۰ح۴۰۷۴

-------------------------------

امام صادق(ع):

ما مِن يَومِ نَيروزٍ إلّا ونَحنُ نَتَوَقَّعُ فيهِ الفَرَجَ

هيچ نوروزى نيست مگر آنكه ما در آن روز منتظر فرج هستيم .

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

۴ رجب ۱۴۳۹ قمري

۲۱ مارس ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۶
اذان ظهر ۱۱ : ۴۰
غروب آفتاب ۱۷ : ۴۵
اذان مغرب ۱۸ : ۰۳
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۵۹
انتخاب شهر