باید با شهدای عزیز بر سر پیمان بمانیم

فرماندار بیرجند در مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی: باید با شهدای عزیز بر سر پیمان بمانیم

مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمانم دانشگاه آزاد اسلامی با حضور فرماندار بیرجند و استادان و کارکنان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند درابتدای این مراسم دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به عظمت مقام شهدای اسلام گفت: شهدای عزیز با نثار خون خویش درمسیر متعالی عشق الهی جلوه ای زیبا و ماندگار از اخلاص و ایثار به نمایش گذاشتند وباید با تمام توان قدردان نعمت و برکتی که به واسطه جانفشانی آن رادمردان جاودانه ی تاریخ برای ما فراهم شده است، باشیم. در ادامه ی این مراسم علی ناصری فرماندار بیرجند هم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و ارج گذاری به مقام والای شهدای انقلاب و دفاع مقدس به ویژه شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید صمیمانه پیمان ببندیم که با شهدا بر سر پیمان باقی بمانیم.

گفتنی است دراین مراسم که حجت الاسلام تابعی رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان، اعضای هیأت رئیسه دانشگاه و جمع کثیری از استادان و دانشجویان و مسئولان استان حضور داشتند، مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند غبار روبی و عطر افشانی شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ زمان : ۰۹:۳۸ كاربر : pr بازديد : ۱۰۳۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۱۵:۵۹ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

۶ جمادی الاولی ۱۴۳۹ قمري

۲۳ ژانويه ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۷
اذان مغرب ۱۷ : ۱۶
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر