برگزاری سمپوزیوم پوکی استخوان در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

سمپوزیوم پوکی استخوان در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.

سمپوزیوم پوکی استخوان به همت گروه مامایی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با حضور جمع کثیری از استادان، دانشجویان و مسئولان دانشگاه ها و بیمارستان های بیرجند برگزار شد.

در ابتدای این سمپوزیوم دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به ایراد سخن پرداخت و ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این جلسه علمی و آموزشی قدردانی کرد و نام گذاری روزی در تقویم جهانی به نام پوکی استخوان را نشانه ی اهمیت این موضوع و لزوم پیشگیری و جلب توجه همکاران به ویژه محافل علمی و پزشکی به این موضوع دانست.

در ادامه نسرین شهمیری مدیر گروه مامایی دانشگاه آزاد اسلامی خرسان جنوبی به بیان اهمیت توجه پیشگیری از بیماری های مزمن به لحاظ هزینه ها و عواقبی که در ایران و درسطح جهان دارد پرداخت و سپس دکتر مریم رضایی فوق تخصص غدد درون ریز پیرامون فیزیوپاتولوژی بیماری پوکی استخوان و عوامل خطر این بیماری سخنرانی نمود.

درادامه ی این جلسه عالیه میری و تکتم عبداللهی و محیا شاهدی از دانشجویان گروه مامایی در موضوع علائم بیماری و روش های تشخیص پوکی استخوان و رابطه ی ورزش و پوکی استخوان و تغذیه و پوکی استخوان سخنانی ایراد کردند. گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر ریاست دانشگاه از دانشجویان همکار سمپوزیوم قدردانی شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ زمان : ۱۱:۲۹ كاربر : pr بازديد : ۱۳۶۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۱۵:۵۷ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

۲۹ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۱۸ دسامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۰
اذان ظهر ۱۱ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۹
اذان مغرب ۱۶ : ۴۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۷
انتخاب شهر