دیدار دکتر علیرضا حسنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با فرمانده انتظامی استان

دکتر علیرضا حسنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در دیدار با فرمانده انتظامی استان مطرح کرد:

تلاش و اخلاص نیروی انتظامی در تأمین امنیت و آرامش جامعه شایسته ی تحسین است.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دردیداربافرمانده انتظامی خراسان جنوبی اخذ درجه ی سرداری را به وی تبریک گفت و از تلاش و اخلاص پرسنل متعهد نیروی انتظامی در تأمین نظم و امنیت جامعه ومقابله و پیشگیری از تهدید ها و آسیب های اجتماعی تشکر و قدردانی نمود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تعامل اثر بخش دانشگاه آزاد اسلامی و فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی را دارای آثار و برکات ارزشمند اجتماعی بر شمرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی آمادگی دارد در زمینه های مختلف علمی، پژوهشی و فرهنگی در جهت مأموریت ها و اهداف عالی نیروی انتظامی همکاری نماید.

در ادامه سرتیپ دوم مجید شجاع فرمانده انتظامی استان هم در این دیدار با اشاره به نقش بسیار مهم و سرنوشت ساز امنیت و تأثیر آن در مسائل مختلف اقتصادی واجتماعی گفت: بسترمطمئن همه ی فعالیت ها در جامعه امنیت است. وی در ادامه با اشاره به اینکه در اغلب کشورهای همجوار امنیت لازم وجود ندارد، گفت: نعمت امنیت کشورمان به برکت تدابیر رهبر معظم انقلاب و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاصل شده است. سردار شجاع گفت: هر استان و منطقه ای مسائل خاص خود را دارد و لذا طراحی مدلی بومی برای بررسی و شناخت مسائل مختلف استان در جهت تحقق توسعه ی پایدار و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ضروری است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ زمان : ۱۱:۲۹ كاربر : pr بازديد : ۱۳۰۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۱۵:۵۷ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

۴ رجب ۱۴۳۹ قمري

۲۱ مارس ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۶
اذان ظهر ۱۱ : ۴۰
غروب آفتاب ۱۷ : ۴۵
اذان مغرب ۱۸ : ۰۳
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۵۹
انتخاب شهر