برگزاری شوراهای تخصصی دانشگاه آزد اسلامی خراسان جنوبی با حضور دبیر هیأت امنا و مسئولان دانشگاه های آزاد اسلامی استان در واحد قاینات

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: دانشگاهیان در خط مقدم جبهه ی فرهنگی هستند.

شوراهای تخصصی دانشگاه آزد اسلامی خراسان جنوبی با حضور دبیر هیأت امنا و مسئولان دانشگاه های آزاد اسلامی استان در واحد قاینات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این نشست دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اينكه اگر فعاليت ها و اقدامات ما خدايي باشد مايه خير و بركت دنيا و سعادت اخروي است به تهاجم همه جانبه فرهنگي دشمن اشاره كرد و گفت: ما دانشگاهيان در خط مقدم جبهه فرهنگي هستيم و بايد به رسالت سنگين خود در اين زمينه به درستي واقف باشيم. دكتر عليرضا حسني در ادامه با تاكيد بر اينكه دشمن لحظه اي از برنامه ريزي و دسيسه براي نفوذ در شئونات مختلف فرهنگي اقتصادي و اجتماعي ما غافل نيست، گفت: براي مقابله با اهداف خصمانه دشمن بايد دو شيفته و حتي سه شيفته كار كنيم و بسيار جدي باشيم.

در ادامه ی این نشست رئيس دانشگاه آزاد اسلامي قاينات گفت: دانشگاه آزاد اسلامي دو مساله مهم را مدنظر دارد: اول نوآوري و دوم استفاده از تكنولوژي كه مي تواند در بحث درآمدزايي غير شهريه اي نقش بسزايي داشته باشد.

دكتر حبیب ا... نخعي رئیس دبیرخانه ی هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هم در این نشست به اجراي طرح هاي دانش بنيان و سرمايه گذاري در واحد قاينات اشاره نمود و افزود:«واحد قاينات در اجراي مصوبات هيات امنا استان در خصوص طرحهاي دانش بنيان و سرمايه گذاري تا كنون موفق عمل نموده است.»

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ زمان : ۱۲:۳۶ كاربر : pr بازديد : ۹۹۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۱۵:۵۶ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

۲۹ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۱۸ دسامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۰
اذان ظهر ۱۱ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۹
اذان مغرب ۱۶ : ۴۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۷
انتخاب شهر