دانشمندان برجسته ی مود شهرت جهانی دارند.

در بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند از کلاس چهره های ماندگار مود عنوان شد:

دانشمندان برجسته ی مود شهرت جهانی دارند.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور در کلاس ماندگار دبیرستان مود که سال های قبل محل تحصیل سه دانشمند مشهور، پروفسور معتمد نژاد، پروفسور اسدالله آزاد و پروفسور بلالی بوده است گفت: این سه دانشمند خوش نام و با اخلاص موجب درخشش نام این خطه در سطح جهان شده اند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزد اسلامی بیرجند، دکتر علیرضا حسنی در این کلاس ضمن آرزوی علو درجات برای دو استاد فقید، استاد معتمد نژاد پدر علم ارتباطات و استاد دکتر آزاد پدر علم کتاب داری گفت: نکوداشت دکتر بلالی مود در حقیقت ارج گذاری به ساحت علم و پاسداشت تلاش های صادقانه ی یک عالم دانشگاهی بود.

دکتر علیرضا حسنی در ادامه با اشاره به سوابق علمی و درخشان سه دانشمند جهانی برخاسته از شهر مود گفت: این عزیزان نه تنها مایه ی فخر و مباهات مود که مایه ی اعتبار علمی کشور عزیزمان در مجامع جهانی هستند. گفتنی است در این بازدید که جمعی از مسئولان دانشگاهی و مسئولان انجمن سم شناسی ایران نیز حضور داشتند، مدیر دبیرستان تاریخچه ی این دبیرستان و مختصری از فعالیت های چهره های شاخص و برجسته ای که از این دبیرستان فارغ التحصیل شده اند بیان کرد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ زمان : ۱۴:۵۲ كاربر : pr بازديد : ۱۲۳۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۱۵:۵۶ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

۲۷ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۱۶ دسامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۹
اذان ظهر ۱۱ : ۲۹
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۹
اذان مغرب ۱۶ : ۴۸
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۶
انتخاب شهر