امکانات و توانمندی های بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس (ع) بی نظیر و قابل تحسین است.

امکانات و توانمندی های بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس (ع) بی نظیر و قابل تحسین است.

در جلسه مشترک مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با مسئولان بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میلاد3 بیرجند بر ضرورت فراهم سازی امکان همکاری و تعامل بیشتر دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان با این بیمارستان در زمینه ی آموزش دانشجویان پرستاری و مامایی دانشگاه تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این جلسه که مدیران گروه های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و مسئولان بیمارستان حضور داشتند، دکتر علیرضا حسنی گفت: بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس (ع) بیرجند با امکانات مدرن، پرسنل مجرب و مدیران توانمند بسیاری از دغدغه های بیماران و خانواده های آنان را مرتفع نموده است.

دکتر حسنی در ادامه با تأکید بر ضرورت تقویت تعامل دو سویه ی بیمارستان و دانشگاه برای بهره برداری علمی و کارآموزی دانشجویان علوم پزشکی گفت: امکانات بسیار مطلوب این بیمارستان بستر مناسبی برای دانش اندوزی و کارآموزی فراهم نموده است.

درادامه ی این جلسه دکتر گرمرودی مدیرعامل بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس (ع) ضمن ارائه ی گزارش از روند ایجاد و آغاز به کار این بیمارستان گفت: خوشبختانه مراجعین این بیمارستان از خدمات و امکانات منحصر به فرد این بیمارستان به نحو بسیار مطلوبی رضایت دارند و توجه به بالا ترین سطح رضایت مندی بیماران در اولویت فعالیت های این بیمارستان است.

دکتر محمد جلالی معاون بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس (ع) نیز تعامل و همکاری دوجانبه ی دانشگاه وبیمارستان را در زمینه های علمی و آموزشی و پژوهشی گام ارزشمندی در جهت توسعه ی آموزشی و تربیت دانش آموختگان مجرب و ورزیده در رشته های علوم پزشکی برشمرد و گفت: این بیمارستان ظرفیت بسیار خوبی برای اشتغال پزشکان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط ایجاد کرده و در رونق اقتصادی و نیز افزایش سطح رفاه اجتماعی استان بسیار مؤثر خواهد بود.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ زمان : ۱۵:۲۰ كاربر : pr بازديد : ۱۳۴۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۱۵:۵۶ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

۴ رجب ۱۴۳۹ قمري

۲۱ مارس ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۶
اذان ظهر ۱۱ : ۴۰
غروب آفتاب ۱۷ : ۴۵
اذان مغرب ۱۸ : ۰۳
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۵۹
انتخاب شهر