سیزده آبان جلوه گاه دشمن ستیزی، مردانگی و ایثار است.

بیانات ریاست دانشگاه به مناسبت 13 آبان و شهادت سردار مدافع حرم

سیزده آبان جلوه گاه دشمن ستیزی، مردانگی و ایثار است.

دکتر علیرضا حسنی دبیرهیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت: سیزده آبان برگ زرین و پرافتخاری در تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دکتر حسنی در ادامه با اشاره به اینکه پاسداشت روز سیزده آبان، در حقیقت احترام به مردانگی و ایثار یاران با بصیرت انقلاب است که با فتوت و ایثار بساط لانه ی جاسوسی آمریکا را درهم پیچیدند.

وی افزود: در تاریخ انقلاب اسلامی ما روز سیزده آبان روز تجلی بصیرت انقلابی دل های پاک نسل جوان در برابر خباثت های استکبار جهانی و جلوه گاه دشمن ستیزی و مردانگی و ایثار است.

شهادت هنر مردان برگزیده ی خداست

دکتر حسنی همچنین شهادت سردار رشید اسلام ذاکر حیدری مدافع حرم که مدرس دانشگاه آزاد اسلامی نیز بود را به حضور مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت گفت و افزود: مردان برگزیده خدا، مردانه سرود ایثار و شهامت و ظلم ستیزی سر می دهند و شهد شیرین شهادت می نوشند.

دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در ادامه تأکید کرد هرچند عروج سرداران رشیدی که ما از لطف حضور آنان مروم می شویم داغ بزرگی بر دل های ما می گذارد، اما این شهادت ها خللی در عزم و اراده ی پولادین ما در حفاظت از آرمان های والای امام «ره» انقلاب و شهدا ایجاد نمی کند.

جلوه هایی از حضور همکاران دانشگاه در مراسم 13 آبان

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ زمان : ۱۲:۵۷ كاربر : pr بازديد : ۹۷۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۱۵:۵۶ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر