مدیر جدید ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی معرفی شد.

مدیر جدید ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی معرفی شد.

در نشست بررسی مسائل دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی سید محمد تقی عندلیب مقدم به عنوان مدیر ستاد شاهد وایثارگر دانشگاه آزد اسلامی خراسان جنوبی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، در این نشست که مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه حضور داشتند، دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در سخنانی با اشاره به جانفشانی شهدا و ایثارگران در سال های دفاع مقدس و در مسیر حفاظت از آرمان های والای انقلاب بر لزوم نکوداشت خانواده های معزز آن عزیزان و خدمت رسانی شایسته به آنان تأکید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به اینکه دست های ناپاکی سعی درمخدوش نمودن ارزش های انقلاب دارند، گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر یادگار دلاوران سال های دفاع مقدس اند. و ادامه دهنده ی راه پرعزت و افتخار آنان هستند و هرگونه خدمت به آنان ارزشمند و شرافتمندانه است و همه ی مسئولان دانشگاه باید در جهت خدمت بی منت به این عزیزان با تمام توان کوشا باشند.

در ادامه ی این نشست حجت الاسلام والمسلمین تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه همه ی برکات و خدمات و دستاوردهای ارزشمند انقلاب مرهون تلاش و مجاهدت خالصانه ی شهدا و ایثارگران عزیز است، گفت: مراقبت دائم، بصیرت کامل و شناخت دام های دشمن یکی از وظایف مهم همه ی دانشجویان به ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر است. وی همچنین افزود: امروز یکی از مهمترین وظایف دانشجویان شاهد و ایثارگر خودسازی است.

در ادامه ی این جلسه استاد غلامرضا رضایی از آزادگان دفاع مقدس و از راویان برجسته ی کشوری به نامه پر محتوای شهید عباس تیماچی به فرزندش اشاره کرد و گفت: اگر در این نامه و نامه ها و آثار ارزشمند یادگاران دفاع مقدس دقت کنیم، خواهیم دید دنیایی از معارف عظیم در آن ها نهفته است.

وی در ادامه با اشاره به فرازی از بیانات رهبر عظیم الشأن انقلاب که فرمودند: «امروز دانشگاه و دانشجو آماج توطئه های گوناگون هستند»، گفت: دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی هستند و باید با همت بلند و اراده و انگیزه ی قوی راه پر افتخار پدرانشان را ادامه دهند.

گفتنی است در این جلسه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه مسائل و سؤالات خود را با مسئولان دانشگاه و بنیاد شهید و امور ایثارگران در میان گذاشتند و در پایان این مراسم سید محمد تقی عندلیب مقدم که با حکم دکتر علیرضا حسنی به عنوان مدیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه منصوب شده بود، رسما معرفی شد و با اهداء لوح تقدیر از تلاش های ارزنده و متعهدانه ی احمد چهکندی نژاد در طول سال های مسئولیت این ستاد تشکر و قدردانی شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ زمان : ۱۱:۳۱ كاربر : pr بازديد : ۱۴۱۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۱۵:۵۵ كاربر : pr

پيامبر اكرم(ص):

فَنَيرزوا إنْ قَدَرتُم كُلَّ يَومٍ يَعنِي تَهادَوا وتَواصَلُوا فِي اللّه‏ِ.

اگر مى ‏توانيد هر روز را نوروز كنيد؛ يعنى در راه خدا به يكديگر هديه بدهيد و با هم پيوند داشته باشيد .

دعائم الإسلام ، ج ۲، ص ۳۲۶

-------------------------------

حضرت علي(ع):

نَيْروزُنا كُلُّ يَومٍ.

نوروز ما، هر روز است.

من لا يحضره الفقيه: ج۳ص۳۰۰ح۴۰۷۴

-------------------------------

امام صادق(ع):

ما مِن يَومِ نَيروزٍ إلّا ونَحنُ نَتَوَقَّعُ فيهِ الفَرَجَ

هيچ نوروزى نيست مگر آنكه ما در آن روز منتظر فرج هستيم .

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

۵ رجب ۱۴۳۹ قمري

۲۲ مارس ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۴
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۵
اذان ظهر ۱۲ : ۴۰
غروب آفتاب ۱۸ : ۴۶
اذان مغرب ۱۹ : ۰۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۹
انتخاب شهر