برگزاری اردوی علمی جهادی دانشجویان استعدادهای درخشان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

اردوی علمی جهادی دانشجویان استعدادهای درخشان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.

جمعی از دانشجویان استعدادهای درخشان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با حضور در روستاهای بیرجند اقدام به غربالگری فشارخون و قند خون اهالی روستاهای محروم کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر نسرین شهمیری که سرپرستی این اردوی علمی جهادی را بر عهده داشت، گفت: این اردوی علمی جهادی با هدف خدمت رسانی به روستائیان و بررسی وضع بهداشت و سلامتی آنها و با همت گروه های پرستاری، مامایی و بهداشت محیط دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد و اعضای این گروه با عزیمت به روستای جینان طرح غربالگری فشار خون و قند خون بیش از 100 نفر از اهالی این روستا را انجام دادند.

وی همچنین افزود: اعضای این اردوی جهادی سپس به روستای برکوک عزیمت نمودند و در آن روستا نیز طرح غربالگری را برای نزدیک به 200 نفر از ساکنین روستا انجام دادند.

مهدی منصوری رودی نماینده ی دانشجویان استعدادهای درخشان مدیر مسئول انجمن علمی پرستاری نیز این اردوی جهادی را فرصت ارزشمندی برای خدمت به روستائیان توصیف کرد و گفت: بر اساس بررسی های به عمل آمده توسط دانشجویان مهندسی بهداشت محیط ، این روستا ها وضعیت بهداشتی رضایت بخشی نداشتند و در این خصوص توصیه های بهداشتی لازم به اهالی روستا ارائه شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ زمان : ۱۵:۰۳ كاربر : pr بازديد : ۱۳۷۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ زمان ويرايش : ۱۵:۰۴ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

۲۷ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۱۶ دسامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۹
اذان ظهر ۱۱ : ۲۹
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۹
اذان مغرب ۱۶ : ۴۸
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۶
انتخاب شهر