دکتر امید شریعتی: مصرانه پیگیر تقویت ارتباط دانشگاه و صنعت هستیم.

دکتر امید شریعتی مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی اعلام کرد:

مصرانه پیگیر تقویت ارتباط دانشگاه و صنعت هستیم.

دکتر امید شریعتی مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: با عنایت به تأکیدات جناب آقای دکتر حسنی و نیز ضرورت تحکیم و توسعه ی ارتباط دانشگاه و صنعت مصرانه پیگیر تقویت ارتباط دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و بخش های صنعتی استان هستیم و تاکنون جلسات مفید و مؤثری در این زمینه برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، دکتر شریعتی افزود: وظیفه ی اصلی دانشگاه های کارآفرین در جهان امروز تبدیل دانش به فناوری و ثروت است و دانشگاه آزاد اسلامی نیز تلاش دارد که در این زمینه رسالت خطیر خود را به نحو احسن ایفا نماید.

دکتر امید شریعتی با اشاره به اینکه تاکنون رابطه ی دانشگاه ها و صنعت، رابطه ای مفید و مؤثر نبوده و درواقع این دونهاد هریک به راه خود رفته اند،گفت: دانش آموختگان دانشگاه ها باید به درستی نیاز صنایع را بشناسند و این مسأله جز از طریق ایجاد ارتباط مستمر و فعال با صنعت امکان پذیر نیست.

مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه گفت: جدیت در برقراری ارتباط مستحکم دانشگاه و صنعت زمینه ی شکوفایی استعدادهای علمی و فنی دانشجویان، دانش آموختگان، استادان و پژوهشگران را فراهم می آورد.

این عضو هیأت علمی دانشگاه گفت: دوره ی دانشگاه های آموزش محور در جهان به پایان رسیده و دانشگاه ها باید بتوانند فارغ التحصیل کارآفرین تربیت کنند و به بخش های صنعتی خدمات علمی و پژوهشی بدهند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان : ۱۶:۱۲ كاربر : pr بازديد : ۱۱۸۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ زمان ويرايش : ۱۷:۳۷ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر