مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر:

اگر پژوهش به آموزش بهتر و تولید علم و فناوری و ثروت تبدیل نشود فایده ای ندارد.

در پایان مراسم وحدت حوزه و دانشگاه با حضور مسئولان و دانشگاهیان خراسان جنوبی از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی استان تقدیر به عمل آمد. با حضور دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان و با همت حوزه ی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی خراسان جنوبی، در این مراسم از دکتر حبیب ا...نخعی، دکتر فرهاد خسروی، دکتر جراحی، خانم طاهره ی فرهادیان و دکتر هادی چهکندی نژاد به عنوان پژوهشگران برتر دانشگاه آزد اسلامی در سطح استان و دکتر محمد جواد ثقة الاسلامی، دکتر امین الدین حاجی و دکتر چراغ بیرجندی به عنوان پژوهشگران برتر واحد تقدیر به عمل آمد.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پایان این مراسم به خبرنگار آنا گفت: پژوهشگران دانشگاهی باید دقت و توجه ویژه ای به مطالبات و تأکیدات مقام معظم رهبری پیرامون اهمیت و ضرورت پژوهش های کاربردی داشته باشند. وی افزود: اگر پژوهش به آموزش بهتر و تولید علم و فناوری و ثروت تبدیل نشود فایده ای ندارد.

دکتر مجیدرضا ناصح معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگارآنا گفت: امروزه ملاک توسعه یافتگی هر کشور براساس نوع و سطح پژوهش های آن کشور سنجیده می شود. وی با اشاره به سهم ارزنده ی پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی در تولید علم گفت: پژوهشگران باید نیازهای اساسی کشور را برای رسیدن به توسعه ی پایدار مدنظر داشته باشند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ زمان : ۱۲:۱۵ كاربر : pr بازديد : ۱۲۴۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ زمان ويرايش : ۱۴:۳۳ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر