برگزاری نشست بررسی امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

دکتر علیرضا حسنی دبیرهیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی عنوان کرد:

ما باید در جهت زنده نگاه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در نشست بررسی امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه گفت: قصور یا کوتاهی در خدمت رسانی بی منت به دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر به هیچ وجه پسندیده نیست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، دکتر حسنی در این جلسه با اشاره به فرازی از سخنان حضرت امام خمینی «ره» که فرمودند: بنیاد شهید افضل بنیادهاست، برلزوم فراهم سازی زمینه ی خدمت بیشتر به دانشجویان شاهد و ایثارگر تأکید کرد و گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر تاج شرف و نشان افتخار برای دانشگاه محسوب می شوند.دبیر هیأت امنای استان در ادامه افزود: برای حفاظت و صیانت از ارزش های متعالی نظام اسلامی همه ی ما باید در جهت زنده نگاه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هم ضمن قدردانی از حمایت و همکاری صمیمانه ی دکتر حسنی و مسئولان دانشگاه و گرامی داشت ایام ربیع الاول گفت: رسیدگی به همه ی امور فرزندان شاهد و ایثارگر یک ضرورت بسیار مهم است. اما همان طور که امام خمینی «ره» تأکید داشتند، توجه ویژه به امور فرهنگی و تحصیلی عزیزان شاهد و ایثارگر و فراهم سازی زمینه ی شکوفایی استعدادهای آنان یک اولویت بسیار مهم است.

سید محمد تقی عندلیب مقدم مدیر ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیزبا بیان گزارشی از اقدامات پیش روی ستاد در این جلسه، خدمت به فرزندان یادگاران و دلاوران دفاع مقدس را تلاشی مقدس توصیف کرد و گفت: همه ی خیرات و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی در پرتو مجاهدت خالصانه ی شهیدان و ایثارگران به دست آمده است.

دراین نشست دکتر مهدی محمود زاده عضو ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه نیز گفت: باید از روش های کمی و کیفی اثر بخش و به دور از شعار زدگی، تلاش کنیم فضای انسان ساز دوره ی دفاع مقدس را ترویج کنیم. وی در ادامه گفت: نکوداشت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نیاز به آسیب شناسی دارد و در این راه دانشگاه ها می توانند پیش قدم باشند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ زمان : ۱۰:۳۹ كاربر : pr بازديد : ۱۲۳۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ زمان ويرايش : ۱۳:۱۰ كاربر : pr

پيامبر اكرم(ص):

فَنَيرزوا إنْ قَدَرتُم كُلَّ يَومٍ يَعنِي تَهادَوا وتَواصَلُوا فِي اللّه‏ِ.

اگر مى ‏توانيد هر روز را نوروز كنيد؛ يعنى در راه خدا به يكديگر هديه بدهيد و با هم پيوند داشته باشيد .

دعائم الإسلام ، ج ۲، ص ۳۲۶

-------------------------------

حضرت علي(ع):

نَيْروزُنا كُلُّ يَومٍ.

نوروز ما، هر روز است.

من لا يحضره الفقيه: ج۳ص۳۰۰ح۴۰۷۴

-------------------------------

امام صادق(ع):

ما مِن يَومِ نَيروزٍ إلّا ونَحنُ نَتَوَقَّعُ فيهِ الفَرَجَ

هيچ نوروزى نيست مگر آنكه ما در آن روز منتظر فرج هستيم .

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

۴ رجب ۱۴۳۹ قمري

۲۱ مارس ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۶
اذان ظهر ۱۱ : ۴۰
غروب آفتاب ۱۷ : ۴۵
اذان مغرب ۱۸ : ۰۳
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۵۹
انتخاب شهر