فرایند ثبت نام حضوری از کلیه ی پذیرفته شدگان نیم سال دوم دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند آغاز شد.

دکتر حکیم پور معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:

فرایند ثبت نام حضوری از کلیه ی پذیرفته شدگان نیم سال دوم دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند آغاز شد.

دکتر حکیم پور معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: داوطلبان کلیه ی مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند که برای نیم سال بهمن 95 پذیرفته شده اند می توانند از امروز جهت ثبت نام حضوری، احراز هویت و تحویل مدارک به اداره ی ثبت نام دانشگاه مراجعه نمایند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، دکتر حکیم پور گفت: کلیه ی داوطلبانی که برای نیمسال بهمن درمقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و نیز کارشناسی پذیرفته شده اند باید با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری به اداره ی ثبت نام دانشگاه واقع در انتهای خیابان آیت ا... غفاری، ساختمان مرکزی دانشگاه آزد اسلامی مراجعه نمایند.

وی همچنین از امکان ثبت نام در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www.azmoon.org برای کلیه ی رشته های بدون آزمون درمقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه خبر داد و گفت: کسانی که از طریق این سایت ثبت نام کنند و حائز شرایط لازم باشند، می توانند از نیم سال بهمن 95 در رشته ی انتخابی خود ادامه ی تحصیل دهند.

دکتر حکیم پور همچنین افزود: اسامی رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، هم در سایت دانشگاه به نشانی www.iaubir.ac.ir وجود دارد و هم از جراید استان به کرات اطلاع رسانی شده است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ زمان : ۱۴:۳۳ كاربر : pr بازديد : ۱۲۶۶
اوقات شرعي به افق بيرجند

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب
نيمه شب شرعي
انتخاب شهر