دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با فرمانده سپاه انصار الرضا (ع)

در دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) عنوان شد:

اساتید مؤمن و متعهد تأثیر بسیار عمیقی بر تربیت دانشجویان متعهد و با اخلاق دارند.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان با سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار صمیمانه دکتر علیرضا حسنی گفت: تلاش داریم با تعمیق هویت های معنوی و اسلامی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، نشاط فرهنگی و معنوی را در محیط دانشگاه افزایش دهیم.

وی با اشاره به اقدامات دانشگاه در زمینه ی کنترل ورود و خروج و نیز ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تأثیرات بسیار مثبت این اقدامات، نقش اساتید را در تحکیم پایه های اعتقادی دانشجویان بسیار مهم و مؤثر ارزیابی کرد و گفت: اساتید مؤمن و متعهد تأثیر بسیار عمیقی بر تربیت دانشجویان متعهد و با اخلاق دارند.

حجت الاسلام و المسلمین تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هم بر لزوم حرکت جریان فرهنگی دانشگاه در مسیر تحقق آرمان های والای اسلام و انقلاب و منویات مقام معظم رهبری تأکید کرد و گفت: تقویت روحیه ی جهادی در بین همه ی اقشار جامعه به ویژه در بین دانشگاهیان برای مقابله با اهداف نظام سلطه یک ضرورت است. در ادامه حجت الاسلام و المسلمین واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز دانشجویان را سرمایه های ارزشمند نظام برشمرد و گفت: باید با تمام توان روی اعتقادات نسل جوان دانشجو کار کنیم تا دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی نتوانند بر آنان غلبه پیدا کنند.

سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی نیز ضمن تشکر از دکتر علیرضا حسنی و همراهان، با اشاره به اینکه سپاه پاسداران رسالت سنگینی بر عهده دارد و بُعد اصلی و بسیار مهم مأموریت این نیرو فرهنگی است، گفت: از هرگونه نظر و پیشنهاد متعهدانه و سازنده در جهت بهبود وظایف و رسالت این نهاد استقبال می کنیم.

وی با اشاره به اهداف خصمانه ی دشمن و شبیخون فرهنگی جبهه ی استکبار گفت: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه ی تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، جلوی حمله ی دشمن را سد کرده است؛ ولی در عین حال باید در جهت افزایش بصیرت و آگاهی مردم از توطئه ها و اهداف پلید دشمن کوشا باشیم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ زمان : ۱۸:۱۱ كاربر : pr بازديد : ۱۲۵۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ زمان ويرايش : ۱۸:۱۸ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

۴ رجب ۱۴۳۹ قمري

۲۱ مارس ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۶
اذان ظهر ۱۱ : ۴۰
غروب آفتاب ۱۷ : ۴۵
اذان مغرب ۱۸ : ۰۳
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۵۹
انتخاب شهر