دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی عنوان کرد: رتبه ی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در سطح مراکز استان ها ۱۳ پله ارتقاء یافت.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی عنوان کرد:

رتبه ی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در سطح مراکز استان ها 13 پله ارتقاء یافت.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی با اعلام اینکه دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از رتبه ی بیست و هشتم کشور در سال 93، به رتبه پانزدهم در سال جاری ارتقاء یافته است گفت: این توفیق در تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و استان بی سابقه است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، دکتر حسنی گفت: ارتقاء 13 پله ای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در سطح دانشگاه های آزاد اسلامی مراکز استان ها کم سابقه و در تاریخچه ی دانشگاه آزاد اسلامی استان بی سابقه است. دکتر علیرضا حسنی این توفیق ارزشمند را مرهون تلاش متعهدانه ی مسئولان و همکاران دانشگاه و استعانت از الطاف الهی برشمرد و گفت: بر اساس آیتم های مختلف سنجش و ارزیابی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی عملکرد سال های 94 و 95 دانشگاه آزاد اسلامی استان در بسیاری از زمینه ها درخشش و توفیقات بسیار زیادی داشته که نتیجه آن موجب ارتقاء 13 پله ای رتبه ی این دانشگاه در بین دانشگاه های آزاد کشور شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در سال 93 این دانشگاه در بین دانشگاه های آزاد مراکز استان های کشور جایگاه 28 را داشت گفت: موفق شدیم با همت و کار مضاعف و با استعانت از الطاف الهی و اصلاح بسیاری از روش ها و برنامه ریزی منسجم و دقیق و نیز مدیریت هزینه ها و بهبود مستمر روش ها و توسعه ی تحصیلات تکمیلی به میزان 4 برابر قبل و نیز خروج از حالت زیان دهی، این توفیق را به جامعه ی دانشگاهی تقدیم نمائیم.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در ادامه یکی دیگر از توفیقات دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی را عدم کسر بودجه برای سال 96 عنوان کرد و با اشاره به آمار دانشجویان و موسسات آموزش عالی در استان خراسان جنوبی گفت:‌ «خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور است که 44 هزار و 422 نفر دانشجو در موسسات آموزش عالی آن تحصیل می‌کنند. از این تعداد، 13 هزار و 70 نفر آنها یعنی 29 درصد، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی هستند. دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی 4 هزار و 500 نفر (10 درصد)، دانشجویان وزارت بهداشت 3 هزار و 400 (8 درصد)، دانشجویان وزارت علوم 15 هزار و 617 نفر (35 درصد)، دانشجویان پیام‌نور 5 هزار و 619 نفر (13 درصد) و دانشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای و غیر‌انتفاعی به ترتیب 4 و 1 درصد از دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات این استان را در خود جای داده‌اند.»

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ زمان : ۰۹:۲۷ كاربر : pr بازديد : ۱۰۳۰

پيامبر اكرم(ص):

فَنَيرزوا إنْ قَدَرتُم كُلَّ يَومٍ يَعنِي تَهادَوا وتَواصَلُوا فِي اللّه‏ِ.

اگر مى ‏توانيد هر روز را نوروز كنيد؛ يعنى در راه خدا به يكديگر هديه بدهيد و با هم پيوند داشته باشيد .

دعائم الإسلام ، ج ۲، ص ۳۲۶

-------------------------------

حضرت علي(ع):

نَيْروزُنا كُلُّ يَومٍ.

نوروز ما، هر روز است.

من لا يحضره الفقيه: ج۳ص۳۰۰ح۴۰۷۴

-------------------------------

امام صادق(ع):

ما مِن يَومِ نَيروزٍ إلّا ونَحنُ نَتَوَقَّعُ فيهِ الفَرَجَ

هيچ نوروزى نيست مگر آنكه ما در آن روز منتظر فرج هستيم .

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

۵ رجب ۱۴۳۹ قمري

۲۲ مارس ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۴
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۵
اذان ظهر ۱۲ : ۴۰
غروب آفتاب ۱۸ : ۴۶
اذان مغرب ۱۹ : ۰۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۹
انتخاب شهر