مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره)، انقلاب و شهدای گرانقدربا حضور دکتر حسنی و سرهنگ علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا

دکتر علیرضا حسنی در مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره)، انقلاب و شهدای گرانقدر:

بزرگداشت دهه ی مبارک فجر بزرگ داشت تعظیم شعائر الهی است.

دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسمی که در مسجد امام موسی کاظم (ع) دانشگاه و مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، به مناسبت گرامی داشت دهه ی مبارک فجر و تجدید میثاق با آرمان های والای امام خمینی (ره)، انقلاب شکوهمند اسلامی و شهدای گرانقدر برگزار شد گفت: شهدای عزیز نماد های ایثار و اخلاص و تعهد و شاخص هایی هستند که راه حق و حقیقت را گم نکنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، در این مراسم که سرهنگ علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان، حجت الاسلام و المسلمین تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از مسئولان و دانشگاهیان حضور داشتند، دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این مراسم گفت: تجدید عهد و پیمان با شهدای عزیز، غبار روبی و عطر افشانی مزار آنان موجب می شود که غبار غفلت و زنگار هایی که زندگی مادی بر روح و روان انسان می گذارد، پاک شود. وی افزود شهدا هیچ نیازی ندارند که ما بر مزارشان حاضر شویم و غبار روبی کنیم چرا که ما نیاز به آنها داریم و باید بدان وسیله زنگار غفلت و بی خبری را از دل ها بزداییم. وی افزود باید در هر حال قدردان شهدای عزیز که طریق حق و حقیقت را به ما نشان دادند باشیم و از دستاورد های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی پاسداری کنیم و یکی از محاسن بزرگداشت دهه ی مبارک فجر همین یادآوری ها می باشد.

دبیر هیأت امنا ی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: بر اساس آیه ی شریفه ی«و من یعظم شعائر الله فإنَّها من تقوی القلوب» در حقیقت بزرگداشت دهه ی مبارک فجر بزرگ داشت تعظیم شعائر الهی است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ زمان : ۱۷:۱۴ كاربر : pr بازديد : ۸۸۷
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر