برگزاری شورا های تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی استان در شهرستان طبس

برگزاری شورا های تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی استان در شهرستان طبس

شوراهای تخصصی اداری مالی، پژوهشی، روابط عمومی و اطلاع رسانی با حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان و ریاست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان و رئیس دبیرخانه ی هیأت امنا در محل واحد طبس برگزار شد.

در ابتدای نشست عمومی دکتر ناظمی رئیس واحد طبس به دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه های آزاد اسلامی استان و هیأت همراه خیر مقدم گفت و از اقدامات انجام شده گزارشی بیان کرد.

در ادامه دکتر علیرضا حسنی ضمن گرامی داشت دهه ی فجر انقلاب اسلامی گفت: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ثابت کرد که حق آمدنی و باطل رفتنی است و در سنت های الهی هیچ تغییری به وجود نمی آید.

دکتر علیرضا حسنی در ادامه با اشاره به لزوم توجه به منویات مقام معظم رهبری گفت: برای آنکه از جاده خارج نشویم و مسیر حق و حقیقت و راه متعالی آرمان های انقلاب را گم نکنیم باید به شاخص های مدنظر امام خمینی «ره» و مقام معظم رهبری توجه کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ارتقاء 13 پله ای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی را توفیقی ارزشمند برشمرد و ضمن قدردانی از تلاش متعهدانه و مسئولانه ی همه ی همکاران ذی ربط، گفت: تلاش در جهت بهبود عملکرد و درخشش دانشگاه را باید با جان و دل ادامه دهیم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با گرامی داشت ایام ا... پیروزی انقلاب گفت: به حمد ا... نظام مقدس جمهوری اسلامی به درختی تنومند تبدیل شده است. وی همچنین افزود: مطالبات رهبری از دانشگاه و حوزه باید مدنظر همه ی ما باشد و برای تحقق آنها باید با تمام توان تلاش کنیم.

در ادامه دکتر حبیب ا... نخعی رئیس دبیرخانه ی هیأت امنا دقت و توجه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان در بهبود مستمر عملکرد دانشگاه گفت: تأکید ایشان بر پایش و کنترل هزینه ها نصب العین همکاران و مسئولان دانشگاه شده است.

در ادامه ی شورای تخصصی اداری و مالی استان با حضور مهندس حسین جعفری رئیس شورای اداری مالی استان و معاونان اداری مالی واحدها و شورای تخصصی پژوهش و فناوری با حضور دکتر ناصح رئیس شورای پژوهش استان و معاونان پژوهشی واحدها برگزار شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ زمان : ۱۲:۵۵ كاربر : pr بازديد : ۸۹۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ زمان ويرايش : ۱۳:۵۵ كاربر : pr

پيامبر اكرم(ص):

فَنَيرزوا إنْ قَدَرتُم كُلَّ يَومٍ يَعنِي تَهادَوا وتَواصَلُوا فِي اللّه‏ِ.

اگر مى ‏توانيد هر روز را نوروز كنيد؛ يعنى در راه خدا به يكديگر هديه بدهيد و با هم پيوند داشته باشيد .

دعائم الإسلام ، ج ۲، ص ۳۲۶

-------------------------------

حضرت علي(ع):

نَيْروزُنا كُلُّ يَومٍ.

نوروز ما، هر روز است.

من لا يحضره الفقيه: ج۳ص۳۰۰ح۴۰۷۴

-------------------------------

امام صادق(ع):

ما مِن يَومِ نَيروزٍ إلّا ونَحنُ نَتَوَقَّعُ فيهِ الفَرَجَ

هيچ نوروزى نيست مگر آنكه ما در آن روز منتظر فرج هستيم .

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

۵ رجب ۱۴۳۹ قمري

۲۲ مارس ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۴
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۵
اذان ظهر ۱۲ : ۴۰
غروب آفتاب ۱۸ : ۴۶
اذان مغرب ۱۹ : ۰۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۹
انتخاب شهر