نشست بصیرتی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد

نشست بصیرتی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد:

نشست بصیرتی تحلیل و بررسی اقدامات رئیس جمهور جدید آمریکا در ستیزه جویی با مسلمانان به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با حضور دکتر قدیری ابیانه کارشناس عالی مسائل بین المللی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در این نشست که جمع کثیری از اساتید عضو کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی حضور داشتند، دکتر قدیری ابیانه پیرامون اقدامات رئیس جمهور جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و ستیزه جویی با مسلمانان به ایراد سخن پرداخت و گفت: در کل روی کار آمدن شخصی مانند ترامپ در آمریکا به نفع ماست. چون ماهیت واقعی آمریکا را بر ملا می کند و نمی تواند کشورهای جهان را علیه ما بسیج کند.

این کارشناس عالی مسائل استراتژیک بین المللی در ادامه وضعیت بحرانی اقتصاد در حال افول آمریکا را زنگ خطری برای زمام داران کاخ سفید عنوان کرد و گفت: جایگاه آمریکا در اقتصاد جهان با رشد سریع اقتصاد کشور هایی مانند هند، کره و چین به شدت کاهش یافته و تنزل پیدا کرده است و انحصار دلار از تجارت جهانی برداشته شده است.

گفتنی است قبل از سخنان دکتر قدیری ابیانه، جناب سرهنگ حسینی جانشین بسیج اساتید استان از حضور گرم و صمیمی اساتید بسیجی در نشست های بصیرتی تشکر و قدردانی کرد و گفت: یکی از مهم ترین عوامل مقابله با اهداف دشمنان نظام، ترویج و تعمیق بصیرت انقلابی و تفکر بسیجی است.

گفتنی است در پایان این جلسه دکتر قدیری ابیانه به سؤالات استادان پیرامون موضوع جلسه پاسخ گفت.

دکتر علی ماندگار رئیس کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز در گفت و گو با خبرنگار آنا گفت: صمیمانه پذیرای مقدم گرم و حضور ارزشمند اساتید بسیجی در نشست های بصیرتی هستیم. وی افزود: این نشست ها و هم اندیشی ها وقتی با حضور شخصیت های برجسته و آگاه به مسائل گسترده ی بین المللی برگزار می شود، تأثیر بسیار مطلوبی در رشد و اعتلای تفکر و بصیرت انقلابی دارد.

وی گفت با توجه به سرعت تحولات دنیای امروز و بررسی و شناخت روش های مقابله با اهداف خصمانه ی دشمن استمرار این گونه نشست های بصیرتی که با خود، هم فکری و هم اندیشی و اشتراک نظر اساتید را به همراه دارد، بسیار ضروری به نظر می رسد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ زمان : ۱۴:۲۱ كاربر : pr بازديد : ۹۰۵
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

۲۷ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۱۶ دسامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۹
اذان ظهر ۱۱ : ۲۹
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۹
اذان مغرب ۱۶ : ۴۸
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۶
انتخاب شهر