برگزاری جلسه ی شورای هماهنگی روابط عمومی واحد های استان با حضور دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در جلسه ی شورای هماهنگی روابط عمومی واحد های استان عنوان کرد:

روابط عمومی ها آیینه دار عملکرد سازمان ها هستند.

نخستین جلسه ی شورای هماهنگی روابط عمومی های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در واحد طبس برگزار شد. در این جلسه دکتر علیرضا حسنی که ریاست این شورا را بر عهده دارد در سخنانی ضمن تأکید بر ضرورت و اهمیت روابط عمومی در بیان فعالیت ها و دستاوردهای سازمان به مخاطبان، گفت: روابط عمومی ها آیینه دار عملکرد سازمان ها هستند.

دکتر حسنی افزود:امروزه نقش مهم و تأثیرگذار روابط عمومی در اقناع و جلب مشارکت مردم و ایجاد ارتباط در سویه ی مؤثر بین سازمان ها و مخاطبان برکسی پوشیده نیست.رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به اینکه مسئولان روابط عمومی نباید از برنامه ریزی کلان و استراتژیک غفلت نمایند، گفت: در دنیای امروز ارتباطات به یکی از مهم ترین و اساسی ترین عناصر مورد نیاز تبدیل شده است.

دبیر هیأت امنا ورئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی همچنین افزود: روابط عمومی ها باید در جهت رشد و شکوفایی ایده های خلاق تلاش نمایند و مدیران ارشد واحدهای دانشگاهی نیز باید این بستر را فراهم نمایند.

دکتر علیرضا حسنی گفت: سطح کیفی ارتباط بین هر سازمان و مخاطبانش را عامل اساسی اهداف آن سازمان و ارتقاء جایگاه آن دستگاه است و این مهم با نقش آفرینی مؤثر روابط عمومی میسر می شود.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان هم رمز موفقیت هر مجموعه را در پیوند دوسویه ی مخاطبان و مسئولان آن مجموعه دانست و گفت: نیروهای روابط عمومی باید افرادی برون گران، فعال و خوش برخورد باشند و با عشق و علاقه و تعهد هم از منافع سازمان خودشان پاسداری نمایند و هم در جهت تقویت ارزش ها، ترویج فرهنگ اسلامی و انسانی تلاش نمایند.

در این جلسه علیرضا ابراهیم آبادی دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه های آزاد اسلامی استان هم مهم ترین آفت روابط عمومی ها را رویکرد های سیاسی مخرب دانست و گفت: کارگزاران روابط عمومی باید تلاش نمایند ضمن توجه جدی به افکار همه ی کارکنان در جهت جریان سازی سالم و اخلاق مدار اقدام نمایند و از هرگونه میل یا رویکرد سیاسی مخرب جلوگیری نمایند.

وی افزود یکی از وظایف مهم روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد حسن رابطه بین اعضای این خانواده بزرگ و همکاری فعال و مستمر با مطبوعات و رسانه ها و انعکاس انتقادات، پیشنهادات و اخبار و تقویت ارزش های و ویژگی های مطلوب انسانی بوده است.

ابراهیم آبادی گفت: خوشبختانه مسئولان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی استان و به ویژه ریاست دانشگاه جناب آقای دکتر حسنی نگاه مثبتی به جایگاه روابط عمومی دارند و همدلی و همکاری با مجموعه ی روابط عمومی زمینه ساز تقویت جریان اطلاع رسانی مطلوب شمرده و زمینه ی حفاظت از حریم دانشگاه در مقابل جوسازی ها و دروغ پردازی ها را فراهم نموده است.

وی همچنین ضمن تجلیل از توجه دکتر میرزاده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر منوری مدیرکل روابط عمومی دانشگاه در زمینه ی تقویت روابط عمومی و ایجاد زمینه ی مناسب برای تبادل اطلاعات و برنامه های ارتباطی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور گفت: به لطف این نگاه مترقی زمینه ی اعتلای روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی کشور فراهم شده است.

در پایان این جلسه اعضای شورای اطلاع رسانی استان از دقت توجه و عنایت دلسوزانه ی دکتر علیرضا حسنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در زمینه ی تقویت روابط عمومی و ارتقاء توان علمی و تخصصی و ایجاد جریان اطلاع رسانی مطلوب و اثر بخش تشکر ئ قدردانی نمودند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ زمان : ۱۴:۴۱ كاربر : pr بازديد : ۸۸۶

پيامبر اكرم(ص):

فَنَيرزوا إنْ قَدَرتُم كُلَّ يَومٍ يَعنِي تَهادَوا وتَواصَلُوا فِي اللّه‏ِ.

اگر مى ‏توانيد هر روز را نوروز كنيد؛ يعنى در راه خدا به يكديگر هديه بدهيد و با هم پيوند داشته باشيد .

دعائم الإسلام ، ج ۲، ص ۳۲۶

-------------------------------

حضرت علي(ع):

نَيْروزُنا كُلُّ يَومٍ.

نوروز ما، هر روز است.

من لا يحضره الفقيه: ج۳ص۳۰۰ح۴۰۷۴

-------------------------------

امام صادق(ع):

ما مِن يَومِ نَيروزٍ إلّا ونَحنُ نَتَوَقَّعُ فيهِ الفَرَجَ

هيچ نوروزى نيست مگر آنكه ما در آن روز منتظر فرج هستيم .

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

۵ رجب ۱۴۳۹ قمري

۲۲ مارس ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۴
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۵
اذان ظهر ۱۲ : ۴۰
غروب آفتاب ۱۸ : ۴۶
اذان مغرب ۱۹ : ۰۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۹
انتخاب شهر