دیدار مسئولان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان با نماینده ی ولی فقیه در استان خراسان جنوبی

در دیدار مسئولان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان با نماینده ی ولی فقیه در استان خراسان جنوبی مطرح شد:

عاملی که به علم جهت و زیبایی می دهد ایمان است.

مسئولان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با آیت ا... عبادی نماینده معزز ولی فقیه در استان خراسان جنوبی دیدار کردند.

آیت ا... سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی در این دیدار سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تهنیت گفت و ضمن تسلیت ایام شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه «س» گفت: در دنیای امروز رشد علمی زیاد شده است اما باید توجه کنیم که علم بدون ایمان نه تنها نافع نیست بلکه مخرب است.

نماینده ی ولی فقیه در استان گفت: عامل مهمی که به علم جهت می دهد و علم را در خدمت جامعه ی بشری قرار می دهد نیروی عظیم ایمان است.

آیت ا... عبادی گفت: علم و ایمان به هیچ وجه نباید از هم جدا شوند. وی همچنین افزود: بلای روزگار ما جدایی علم از ایمان و تعهد است.

نماینده ی ولی فقیه در خراسان جنوبی یادآور شد سایر شئونات وعرصه های زندگی مانند آرمان و انسانیت، مال و ثروت و حکومت نیز اگر قرین با ایمان شود زیبائی خاصی پیدا می کند. وی در ادامه با نقل واقعه ای که برای مرحوم کربلایی محمد کاظم ساروقی اتفاق افتاد و حافظ کل قران مجید شد گفت: آن مرحوم یک شخص بی سواد بود اما نور ایمان به بی سوادی او زیبائی خاصی بخشید و توانست حافظ کل قرآن شود.

در ابتدای این دیدار صمیمانه دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با گرامی داشت ایام ا... دهه ی فجر انقلاب و تسلیت شهادت حضرت فاطمه ی زهرا «س» به بیان گزارشی از فعالیت و دستاورد های دانشگاه پرداخت و گفت: با استعانت از الطاف الهی و با همت و کار مضاعف جهادی موفق شدیم رتبه ی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی را از 28 کشوری به 15 کشوری برسانیم.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی همچنین تدبیر و عنایت مقام معظم رهبری در انتخاب شخصیتی مانند دکتر ولایتی به ریاست هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی را به فال نیک گرفت و افزود: ارتقاء 13 پله ای رتبه ی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، خروج از حالت زیان دهی، بهبود وضعیت مالی و مدیریت و کاهش هزینه ها از توفیقات ارزشمندی است که در تاریخچه ی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و استان بی سابقه بوده و با همت بسیجی وار مجموعه ی دانشگاه حاصل شده است.

دکتر علیرضا حسنی با بیان اینکه مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر و عزیز شاخص هایی درخشانی هستند که راه را گم نکنیم گفت: امیدواریم عملکردی داشته باشیم که لبخند رضایت بر چهره ی نورانی مقام معظم رهبری بنشاند.

در این جلسه افشین عابدینی فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز در سخنانی ضمن ارائه ی گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه بسیج دانشجویی گفت: بسیج دانشجویی مقتدرترین تشکل دانشجویی دانشگاه است. وی با اشاره به فعالیت های انقلاب ستیزانه ی برخی فضاهای مجازی گفت: به هیچ عنوان اجازه نمی دهیم کسانی وجهه ی انقلاب اسلامی را تخریب نمایند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ زمان : ۰۸:۵۷ كاربر : pr بازديد : ۷۸۴
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر